• Autor
    Odp.
  • skrzydlaA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    walczyłam z kilogramami chyba z rok. Przez ten okres łapałam się różnych sposobów od diet po suplementy. W końcu opracowałam sobie odpowiednią dla siebie diete i połączyłam ją z tabletkami Slimcea. Rezultaty mam doskonałe. Slimcea hamiuje łaknienie wiec moja dieta to kwestia 'formalna’.
    Spadek wagi widoczny dzięki czemu ciagle jestem zmotywowana do dalszej kuracji. Polecam

    ade
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Dieta i ćwiczenia zwykle wystarczą ale…lubimy widzieć efekty, i to im szybciej tym lepiej. Radykalna dieta grozi efektem jojo, ta mniej radykalna jest mniej spektakularna, wspomagam się więc suplementami, ostatnio jest to Acetomale, wczeżniej próbowałam octu jabłkowego ale nie dałam rady.

    alexos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Należy uważać na wszelkiej mażci tabletki odchudzające typu zielona kawa, cga800 i inne wszelkiej mażci. Może nie zaszkodzą zdrowiu, ale na pewno nie spowodują spadku wagi.

    zocha20
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Na bazie jagody goi moim zdaniem najlepsze

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Akurat co do żrodków wspomagających odchudzanie to również mam negatywne zdanie,mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc,a jeżeli same nie zaczniemy ćwiczyć to efektu na pewno nie będzie.

    Dianna_B
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    ważniejsze jest czy stosujesz jakąż diete ?

    justyn86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    W odchudzaniu liczy się tylko odpowiednia dieta i ruch oraz WYTRWAŁOśĆ. Nie wierzę w żadne magiczne tabletki, szkoda tylko wydanych pieniędzy. Ewentualnie można popijać sobie czerwoną herbatę, bo wspomaga spalanie zbędnych kilogramów a nie jest chemicznym suplementem. Ja kupuję na kawa-czy-herbata.pl ale można znaleźć również w innych specjalistycznych sklepach z herbatami.

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Zastanawiam się, czy dziewczyny, które tak hejtują wszelkie suplementy na odchudzanie miały okazję kiedyż jakież wypróbować. Ja jestem zdania, że są skuteczne tabletki, które wspomagają proces odchudzania. Trzeba tylko wybrać takie, które mają dobry i bogaty skład. Sama jakiż czas temu skończyłam brać Therm line fast, bo osiągnęłam swój cel odchudzania, włażnie dzięki temu preparatowi. Wczeżniej chudłam bardzo powoli, mimo że byłam na niskokalorycznej diecie i 3 razy w tygodniu chodziłam na fitness. Potem do diety i fitnessu dorzuciłam włażnie ten suplement i kilogramy wreszcie zaczęły spadać! Oczywiżcie nie można naiwnie wierzyć, że biorąc tabletki schudniemy nawet leżąc na kanapie zajadając się słodyczami, ale jeżli ktoż i tak walczy z nadwagą, to suplement na pewno przyspieszy tę walkę.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Odnośnie środków wspomagających odchudzanie to zachęcam do odwiedzenia strony www klinikasylwetki xja pl  Warto!

    agatkax899
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dietetyk ci pomoze

    Birix
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    no alebo zacznij sama liczyć kcal, staraj się nie wychodzić poza swoją kalorykę. ja wlasnie tak robię, jem małę porcje, piję soki Nuja i jakoś waga powoli leci w dół! jest na prawdę bardzo ok!

    tamara_hurkacz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    [usunięto_link] trzymaj się tego co powiedziałaś w ostatnim zdaniu. Zrób gruntowne zmiany na całe życie. Nie szukaj prostych rozwiązań, bo one są albo niezdrowe, albo nic Ci nie dadzą

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " środki wspomagające odchudzanie"

Przewiń na górę