styl dzisiejszej nastolatki

  • Autor
    Odp.
  • ewelina1990
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    co uważacie o dzisiejszych nastolatkach moim zdaniem i wylacznie moim zdaniem chca wygladac o wiele starzej niz osoba ktora ma ze 25 lat. Makijaz wygladajacy jak maska itp. opinia moja i moich znajomych to czasy drastycznie sie zmienily ubieraja sie niestosownie do sytuacji itp. Razi mnie to ze w szkole w kl I szkoły sredniej i zaczela sie juz w gimnazjumrewia mody a co gorsza która krótsza mini założy tragedia!!!!! wiem ze to nie do wszystkich sie tyczy JAK KOGOS URAZILAM BARDZO PRZEPRASZAM!!!!! czekam na wasze opinie

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    to fakt, dzisiejsza młodzież – 13 – 19 lat jest zupełnie inna niż kilka lat temu.

    to oczywiste, że opinia ta nie dotyczy WSZYTSKICH nastolatków, ale wszyscy wiemy o co chodzi wiec załóżmy że rozmawiamy o tej jednej grupie.

    to co się dzieje w pewnym stopniu mnie razi, chociaz bezpożrednio mnie nie dotyka. uważam że to w dużym stopniu wina rozdziców i 'dobrobytu’.
    techniki typu -bezstresowe wychowanie- uwazam za głupotę, co nie oznacza że jestem za biciem dzieci; po prostu dzisiejszej młodzieży za dużo wolno.

    ewelina1990
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Macie racje w telewizji coraz czesciej pokazuja piosenkarki w strojach zakrywajacych prawie nic moim zdaniem dzisiejsi nastolatkowie wzoruja sie wlasnie na nich myslac ze to jest fajne!!! A tona tapety na twarzy kuse stroje to nic fajnego wrecz przeciwnie!!!! niektóre zachowuja sie jak tanie panienki!!!! Osobiscie na codzien spotykam sie z taka grupa mlodziezy chwalenie sie nowymi tipsami, szpilkami itp. A naj bardziej mnie razi to ze do szkoly dziewczyny przychodza w mini ledwo zakrywajacej tylek i t-shirt co wszystko przez niego przeswituje…

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    z tym że żwiat tv to jedno a dom to drugie.

    żwiata, mody, trendów, wymysłów i pomysłów gwiazd nie jesteżmy w stanie zatrzymać

    na to jak nasz dzieciak wychodzi ubrany do szkoły mamy wpływ.

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    jak widzicie, temat dotyczy dziewczyn, o chłopakach nie ma mowy, są jacy są, na nich tez wplywa telewizja i rodzicie? nie, przeciesz mowi sie ciagle o jednym i tym samym, czyli dziewczynach, ciagle jest temat o nich, jak sie ubierają i jak sie ubierają i jakie te zachowania maja ktore scisle dotycza tego JAK SIE UBIERAJA, (no tak, panosza sie co tu duzo mowic, chca miec wladze sexualna) jest jakis temat o chlopakach? jak na nich wplywa tv i to wszystko co niby wplywa na dziewczyny? nie ma, jest tylko o dziewczynach jak sie ubieraja

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    W końcu to forum dla kobiet,a to dział dla nastolatek i o nich, więc pewnie dlatego 😉


    @ewelina1990

    jestem trochę od Ciebie starszy i to samo mówiono o twoim roczniku jak ja byłem w tym co ty teraz. Tak to już jest ,że te młode chcą być starsze ,a te starsze chcą być młodsze i zawsze tak było 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Z czym nie wiem co piszę? Ja nie domagam się pisania o płci męskiej na forum dla kobiet.

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    ale po co to odpisujesz?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Wytłumaczyłem Ci dlaczego nie piszę się tu zbyt dużo o chłopakach.
    Poza tym większożć z tej odpowiedzi nie była kierowana do Ciebie.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    samyk , wcinasz sie na poczatku wątku ze swoimi wynisłymi i jakże trafnymi wnioskami.
    nastepnym razem poczekaj aż rozmowe skonczymy to bedziesz mogl oceniac i krytykowac. poki co swoje zalosne bredzenie zachowaj dla siebie.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Zbyt głupi jesteż by to zrozumieć, a twoje słowa jakimi się odnosisz do ludzi żwiadczą ,że jesteż zakompleksionym leszczem co ludzi obraża przez internet, bo inaczej ma pełno w gaciach. Prostaku po co w ogóle się tu wypowiadasz skoro wszyscy i wszystko Ci przeszkadza.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ale po co mam[cenzura] na koncu dopiero zawierac w jednym komentarzu cala trafnosc i logike

    nie napisałam że w jednym.
    widać czytanie ze zrozumieniem też stanowi dla cibeie problem.

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    styl [cenzura]manipulacyjny z duza dawką perfidnosci, egoizm i wrednosc, feminizm, chuć w ktorej samcy maja sluzyc wielbieniu pozadaniu i szanowaniu ich, uczucia dla wlasnej siebie gleboko rozbudowane powodujace zranienie z powodu braku kwiatka na dzien kobiet

    chatanoga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Są nastolatki i… nastolatki. Przeczytałam dziż w Fashion Magazine (Lato 2011, nastoletnie „ikony”- Chloe Moretz (14l)Jennifer Lawrance, Emma Roberts (bratanica Julii) i inne, których żrednia wieku nie przekracza 17 lat, ubierają sie u Prady ( jak diabeł), Diora, Chanel…Na zdjęciach widać raczej długie suknie, ale żadna z tych dziewczynek nie wygląda na lat nażcie…nawet najmłodsza.

    ikajasicka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dla mnie nastolatki to nastolatki, maja balagan jeszcze w glowie wiec mozna im wiele wybaczyc;p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " styl dzisiejszej nastolatki"

Przewiń na górę