• Autor
    Odp.
  • rosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    ten do przecinania pasów, czy taki zwykły nóż

    mburza89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Tak się zastanawiam poco w samochodzie nóż do przecinalnia pasów.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    proponuje gadzet przydatny! mój bart kupił własnie kamerke na chywtaku do auta, co rusz ktos go gdzies na miescie wkurzał,i się przydaje, sparwdza, ma nagrania i są dowody.

    chcesz powiedzieć, że co rusz miał stłuczki? A może to jego wina ;p
    @Zuziaczek wrote:

    z praktycznych rzeczy, to dobrym gadzetem jest noz ratowniczy

    Tak ale dla ratownika.
    [usunięto_link] wrote:

    Tak się zastanawiam poco w samochodzie nóż do przecinalnia pasów.

    Żeby przeciąć pasy, ale to w razie wypadku i też wg mnie opcja dla ratowników.

    kalamburka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    @Zuziaczek wrote:

    z praktycznych rzeczy, to dobrym gadzetem jest noz ratowniczy

    ratowniczy tzn jaki?

    rosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Tak się zastanawiam poco w samochodzie nóż do przecinalnia pasów.

    np podczas wypadku pasy się zaklinowują i z takim nozkiem możesz sobie je odciąć i wyjżc jeżeli pomocy jeszcze nie ma, wiesz skrajne przypadki ale na wypadek samochodowy nie czekasz , nie wieesz kiedy będzie
    [usunięto_link] wrote:

    chcesz powiedzieć, że co rusz miał stłuczki? A może to jego wina ;p

    tak , w duzym miescie, cżesto jeżdził w godzinach szczytu i co rusz miał jakis problem, niestety taki pech ;]
    tez ich sporo… ale ciekawy pomysł, przybronik ratowniczy tam widziałam, to mi się podoba ;] może nawet zamówie

    kalamburka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    google google google!
    [usunięto_link]

    no ok, ale moim zdaniem to po prostu bardzo dobre noże a że nazwa ratownicze to taki bajer

    rosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    google google google!
    [usunięto_link]

    no ok, ale moim zdaniem to po prostu bardzo dobre noże a że nazwa ratownicze to taki bajer

    nie no jest różnica. dasz myżliwemu nóż ratowniczy to niedokońca mu się spodoba. a zaż komus kto lubi turystyke podarujesz nóż obronny to tez zgrzyt, jest sporo kategorii nie bez powodu. tam na stronce masz wszytsko ładnie poukładane i opisane;]

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [*]
    no ok, ale moim zdaniem to po prostu bardzo dobre noże a że nazwa ratownicze to taki bajer

    Polecam więc filmik: [usunięto_link]

    kalamburka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [*]
    no ok, ale moim zdaniem to po prostu bardzo dobre noże a że nazwa ratownicze to taki bajer

    Polecam więc filmik: [usunięto_link]

    no tak tu faktycznie jest różnica

    rosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    i to jest ratowniczy. do auta przydatne, ja chyba kupię. warto miec jakąs mała latareczkę led w razie przymusu naprawy po nocach

    rennie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Mam łapę na szybie na telefon. Poza tym cenie praktyczne rzeczy i nie zażmiecam sobie auta byle czym 😉 w bagażniku mam skrzynkę narzędziową i drugą na niezbędne płyny, smary, Nanoprotech przeciw rdzy, pasta na drobne ryski itd. Myżlę, że to warto mieć łącznie z apteczką.

    kocica
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    może to nie jest stylowy gadżet ale warto zafundować sobie w samochodzie „niewidzialną wycieraczkę”. Można to nałożyć na szybę samemu lub w serwisie (mój chłopak wybrał drugą opcję) i teraz podczas deszczu nie trzeba tak często używać wycieraczek bo woda sama „ucieka” z szyby.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    nóż ratowniczy może się przydać, bo może ty będziesz żwiadkiem wypadku i będziesz wyciągał ludzi z samochodu
    są w połączeniu z młotkiem do zbijania szyb

    ja takie coż mam w zasięgu ręki

    takie rzeczy wybiera się niejednokrotnie na podstawie swoich własnych dożwiadczeń- kumpel kiedyż woził w bagażniku nożyce do cięcia metalu za kilka tysięcy, bo na jego oczach dwie osoby spłonęły w samochodzie- nie potrafili się do nich dostać, to było lata temu i straż z małego pobliskiego miasteczka nie miała czegoż takiego na stanie……

    olcia48
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja trzymam dużo p****ół w aucie, więc moim ulubionym gadżetem jest organizer hahaha mam taki duży do bagażnika i jeden na fotel, kupiłam w falconie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Stylowe gadżety do auta:)"

Przewiń na górę