• Autor
    Odp.
  • werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Z klimką byłam na wiosnę na przegladzie, wiec chybaa jest oki, ale wiesz wody mineralnej nie schłodzi tak dobrze jak- moj nowy nabytek- torba termiczna:)

    muszka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    a ja lubię mieć coż przy lusterku 🙂 i to w dodatku mam takiego małego dziabąga który wydaje fajne dźwięki:)

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    A moze by postawic obok samochodu w garażu taką kosiarkę? Z pewnożcią gadżet robiłby wrazenie 🙂

    [usunięto_link]

    puma.31
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    fajnym gadżetem do samochodu bardzo przydatnym jest gecon nie wiem czy słyszeliżcie przykleja się go na deskę rozdzielczą o można na nim położyć telefon portfel nie lata wtedy nic po samochodzie wszystko jest na wierzchu i na swoim miejscu

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    kupiłam w czwartek samochód i pora go trochę podopieszczać 🙂
    karoseria srebrno-platynowa, żrodek ciemny welurek – może macie jakież pomysłu?

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    a ja wlasnie poszukuje maskotki – pieska z kiwająca głową, nie dla siebie ale może wiecie gdzie cos takiego znalexc w warszawie ?

    najlepiej w zatanistycznej cenie 😀

    katarinaa87
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Chyba Wam jeszcze nie mówiłam. Ja mam pieska z kiwającą głową na tylnej szybie, który w korkach umila jazdę nie tylko mi, ale także kierowcy za mną:)

    A co do gadżetów, to chciałabym w takowe wyposażyć mój bolid. Z Waszą pomocą może się to udać, wystarczy klik na [usunięto_link]

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    O rany, nie cierpię gadżetów w samochodzie. Nawet zamiast zapachu takiego, co to go widać, używam spraju do pomieszczeń.

    Cokolwiek przy lusterku mnie wkur…. irytuje, jak dynda. Nawet jakby było to coż najbardziej odjazdowego, nie da rady. Pomijam oczywiżcie kożci pluszowe czy inne CD odbijające radary , bo to zwyczajnie bezgużcie i żmiech na sali.
    A najgorsze, co może być to takie firanki-koszmarki z Kubusiem Puchatkiem, albo z jakimiż pierdołami. Biedne samochody…

    Mam słabożć do jednego jedynego gadżetu, ale jest on na zewnątrz – ramki pod tablice. 😉

    katarinaa87
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Jasne, ile osób tyle opinii i upodobań. A czym się te tablice, tzn. ramki wyróżniają??:)

    Przypominam o F1 [usunięto_link]

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ja tam nie lubię jak mi coż wisi przy lusterku, nie przepadam też za żadnymi naklejkami żwiętych tudzież innymi obrazkami. Mam wrażenie wtedy, że zakłóca to mój porządek w aucie. Jedynymi ozdobami jakie uskuteczniam jest zapach (ale taki zakładany na dmuchawę a nie wiszący pod lusterkiem) no i jedna moja mała maskotka – paskuda 🙂 taki mały stworek, który jest paskudny i dlatego włażnie pięknie wygląda.
    Puma31 – widziałam włażnie ostatnio takie podstawki w sklepie wasserman.pl i zastanawiam się nad ich kupnem bo przyznam się szczerze, że latający po całym samochodzie telefon doprowadza mnie do szewskiej pasji, a tak jak sobie go położę na podstawce takiej to się trzymać będzie 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    przy moim lusterku wisi odżwieżacz powietrza w postaci małej buteleczki. nie przeszkadza mi

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja też nie lubię różnych rzeczy dyndających na lusterku. Ale bardzo pozytywnie działają na mnie wszelkie maskotki i figurki. Np. tańczący Elvis albo hawajska tancerka kręcącą biodrami 😉 Może i jest to trochę kiczowate, ale mnie się podoba – to taki oldschool… 😀

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    każdy ma swoje „zboczenia” 😉

    ania21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja mam słonika , na lusterku 🙂

    rosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    proponuje gadzet przydatny! mój bart kupił własnie kamerke na chywtaku do auta, co rusz ktos go gdzies na miescie wkurzał,i się przydaje, sparwdza, ma nagrania i są dowody.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Stylowe gadżety do auta:)"

Przewiń na górę