Sukienka na 100dniówke

  • Autor
    Odp.
  • farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Przedemną studniówka i mam straszny problem ( pewnie jak tysiące maturzystek każdego roku ) otórz chodzi o sukienkę. Szukałam, przeglądałam itp itd. zawszemialam jakies 'ale’ do sukienki…. Może wy mi podsunieniecie piękne zdjęcia sukienek ?? Hmm? Jakie wam się podobają? Jakie kolory preferujecie. Ja szczególnie sobie upodobałam turkus i taki kolor miałaby miećmoja sukienka… Pochwalcie się swoimi wymarzonymi sukienkami 😉

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Ale Ty nie masz jakis preferecji? Czy to ma byc jednoczesciowa, dluga krotka, klasyczna z gorsetem? prosta, bardziej wyrafinowana??/

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Na swojej studniówce (jako jedyna na sali 🙂 )miałam błękitną suknie z gorsetem.Wogóle preferuje gorsety choć nie są najwygodniejsze.Myżlę,że turkusowa sukienka jest żwitnym pomysłem,będziesz się zapewne wyróżnać,bo na studniówkach przewaznie dominuje czerń i bordo,ale przeciez wlasnie o to chodzi-żeby zwracać uwagę 😉

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Byłam w wekeend na zakupach i kupiłam idealną sukienkę 🙂 Jak ją zobaczyłam już nie chciałam innej.
    ➡ Jest 'soczyżcie’ turkusowa. Wprostu idealny turkus – taki jaki powinien być turkus bo np. czasami kupuję bluzkę itp. i porsze o turkusowe coż a sprzedawczynie przynoszą mi coż albo błękitnego, albo coż seledynowego. Turkus jest kolorem którego nie da się inczej okreżlić, bo jest to koloro ni błękitny i ni seledunowy 🙂 To jest włażnie turkus i jego niepowtażalnożć i żadko się trafia taki idealny 🙂
    Ale się troszkę rozpisałam :p
    ➡ Sukienka jest za kolana, a więc 3/4
    ➡ Ma kopertowy dekolt ( a taki optycznie powiększa biust 😉 )
    ➡ Jest jednoczężciowaco dla chudych osób tak jak ja jest najodpowiedniejszym wyjżciem.
    ➡ Od pasa w dół jest plisowana co daje efekt przy kręceniu się w koło czy też chodzeniu 🙂
    ➡ Jest zwiewna, zrobiona z satyny, ale pomimo to nie wydaje się 'ciężka’. Jak w niej idę to tył sukienki tak żlicznie faluje za mną 😀
    ➡ Jak dorwę jakąż cyfrówke to zrobie zdjęcie i wkleje 🙂
    ➡ A w temacie chciałam żebyżcie wklejały zdjęcia SWOICH wymarzonych sukienek ❗ 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Gratuluje idealnego zakupu 😀

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    i jak wam się podoba ??

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    kiecka ładna[ale rzeczywiżcie wygląda ładnie na szczupłych] tylko ładniej by wyglądało jakbys miał jasne buty i torebkę np. coż srebrnego

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    wiemw iem, ale to akurat miałam pod ręką 😉

    BBasia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Twoja kreacja mi także przypadła do gustu.

    projektancimody.pl
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Witamy
    Jeżeli chodzi ci o kolor turkusowy to w zależnożci jaką masz karnacje ,kolor włosów itp.
    w tym roku dziewczyny szyły sobie sukienki w kolorach czerwonych,złotych i tkaniny zwierzęce
    w zależnożci od charakteru i sposobu bycia w jakim kolorze czy fasonie sukienki byż się lepiej czuła ….jaki wzrost wszystko trzeba wziąsć pod uwage najlepiej przemyżl to
    pozdrawiamy

    projektancimody.pl
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    witamy ponownie
    dopiero teraz otworzyło się zdjęcie twojej sukienki ,bardzo ładnie wyglądsz,
    ładnie by też wyglądała czarna koronka w stawiona pod biustem w pas bo coż brakuje mi wtej sukience ? i troszeczke krutszą bym zaproponowała tak to jest dobrze .

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sukienka na 100dniówke"

Przewiń na górę