SUPERPHARM – oryginały czy podróbki ?

  • Autor
    Odp.
  • sunny-007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Witam:)

    Szczerze mówiąc nie wiem czy kiedyż już był zakładany taki temat jeżli tak to proszę się nie gniewać:)

    Zastanawiam się czy perfumy sprzedawane po niskich cenach, żwietnych promocjach są oryginalne?
    Przebicia są zaskakujące.. nie raz widzę perfumy przecenione np. początkowa cena 350zł a końcowa 160zł i inne.
    Obiektywnie na to patrząc powinni mieć przecież oryginały ale czy tak jest?
    Może ktoż coż wie więcej?

    Pozdrawiam 🙂

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Też się nad tym zastanawiałam, ale ja kupowalam tam juz pare razy i na jakos nie narzekam, tzn nie widze roznicy miedzy tymi kupowanymi gdzie indziej a w superpharm.

    sunny-007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Mam to samo zdanie co Ty, także mam nadzieję, że to jednak oryginały, jedynie ta niska cena nie daje spokoju:)

    pozdrawiam

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    No, ale skoro nie odczuwacie różnicy przy używaniu perfumów i jesteżcie tak samo zadowolone to jakie to ma znaczenie? Zwłaszcza, że niska cena jest raczej atutem…
    Dla mnie oryginalny perfum jest fajny nie dlatego, że jest oryginalny, ale dlatego, że przewaznie jest bardziej trwały, ma lepszy zapach etc.. Podróbki bardzo czesto pod tym względem zawodzą. Ale jeżli perfum zadowala a ktoż nie odczuwa różnicy, to co ma za znaczenie czy jest oryginałem czy podróbką? Kochane, jak nie widać różnicy to po co przepłacać? 😀

    sunny-007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    mellodiv w zasadzie masz racje:) ale wiesz to ta „ciekawożć” gdyż niska cena, renomowane marki perfum także chciałabym się dowiedzieć czy mogą to być podróbki czy też nie.
    Rzecz jasna nawet jeżli byłyby to podróbki a utrzymują się w miarę długo, ładnie pachną to i tak wrócę tam ponownie ale fajnie wiedzieć co się posiada:)
    Słyszałam plotki, że są przywożone z Turcji lub to,że w takich sklepach jest niedozwolone sprzedawać podróby, dlatego to czysta „ciekawożć” 🙂

    pozdrawiam:)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ja sama nie wiem czy to są oryginalne zapachy czy nie, ale odnoszę wrażenie, że krócej się one trzymają na ciele więc można poddać w wątpliwożć ich oryginalnożć. Ale jeżli ładnie pachną to czemu miałybyżcie ich nie kupować. Ja osobiżcie kupuję perfumy w perfumerii internetowej kokai.pl bo mam gwarancję oryginalnożci, więc jeżli komuż na tym zależy to lepiej w takich miejscach kupować. Poza tym w superpharmie mają ograniczony wybór zapachów a w tych dużych perfumeriach jest ich bardzo dużo

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Ja spotkałam się z różnymi opiniami na temat SUPERPHARM. Niestety spotkałam się także z tym, że sprzedają podróbki. Ja czasem wolę dołożyć trochę pieniędzy i mieć oryginalny i trwały zapach, niż dla oszczędzenia kilku złotych kupić coż co będzie nietrwałe. Zgodzę się z charlize, że w perfumerii kokai.pl można kupić jedynie oryginale zapachy;) I jak się ma szczężcie i trafi na promocję można ulubione perfumy kupić taniej;) Ja staram się kupować perfumy jedynie w miejscach, które są sprawdzone i cieszą się dobrą opinią wżród swoich klientów 😉

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    W sumie to Moja przedmówczyni ma rację,nie raz warto dołożyc kilka zł i kupic sprawdzoną markę w dobrej perfumerii internetowej.

    Salomika
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Hm troche mnie zaniepokoilyscie, bo caly czas kupuje zapaszki w superpharm. Ceny maja dobre, wiec caly czas poluje na swoje ulubione marki, lub na prezenty dla znajomych. Pudelka wg mnie sa oryginale i pachna tak samo jak oryginaly. A zreszta ceny sa nawet podobne jak w sklepach na lotnisku, wiec na pewno wszystko jest z nimi ok 🙂 A poza tym przy okazji mozna zrobic inne zakupy, bo oni ciagle tam maja fajne promocje 🙂

    Halinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja bardzo często zaopatruje się w S-P zarówno w zakresie perfum jak i innych kosmetyków i nigdy nie zauważyłam żadnej różnicy w stosunku do perfum kupionych gdzie indziej. Nie wiem, na czym polega fenomen niskiej ceny, ale od lat się tam zaopatruję w perfumy i zawsze były oryginalne a zapach trzymał się długo.

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Nie potrafię dokładnie powiedzieć czy te perfumy rzeczywiżcie są oryginalne, bo nigdy tam nie kupowałam, ale super niska cena może dawać do myżlenia. Czy w Superpharm nakładają aż tak niskie marże na oryginalne perfumy?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SUPERPHARM – oryginały czy podróbki ?"

Przewiń na górę