Suplementy jednak działają!

  • Autor
    Odp.
  • kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Około dwa tygodnie temu pisałam na forum, ze zaczęłam stosować Thermo Fat Burner. Obiecałam, ze podzielę sie z Wami efektami tej kuracji.
    Muszę powiedzieć, ze naprawdę zadziałał. Fakt, ze biorę go dopiero 2 tygodnie, ale już widać pierwsze efekty.
    Przez ten czas byłam kilka razy na siłowni i ćwiczyłam w domu, zazwyczaj robiłam brzuszki. Zmniejszył mi sie apetyt, za to zauważłam, ze nie męczę sie szybko i mogę wykonywać bardziej męczące ćwiczenia.
    NIe mam ochoty na słodycze, a muszę powiedzieć, ze byłam okropnym łasuchem. Nawet przed miesiączką nie mam ochoty na słodkożci.
    Efekt? Zmniejszył sie obwód tali o ok 2 cm, zauważyłam także mniej tłuszczyku na biodrach i udach.
    Trening na siłowni za każdym razem nie trwał dłużej niż 70 min, tak zalecił mi mój kolega- trener. Aha jeszcze jedno. Jeżli chodzi o jedzenie, jadłam wszystko tylko o wiele mniej, bo po prostu nie mogłam zmieżcić.

    Wniosek? Polecam ten preparat, naprawdę warto.

    Będę informować o dalszym przebiegu kuracji. Pozdrawiam:)

    zuza23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Kasiu ja dzisiaj zamówiłam żrodek o nazwie ABSOLUTE firmy Active Slim zobaczymy jakie będą rezultaty 😀
    Ile kosztuje ten twój żrodek ❓

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    45 zl za 120 kapsułek.

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    A ja uzywam Bio-CLA, oprocz tego brzuszki w domu (ale nie jakos bardzo regularnie, tylko szczerze mowiac to jak mi sie przypomni), mniejsze porcje posilkow i nie jem po 19, brzuszka juz nie mam wogole, teraz jedynie musze zebrac sie na jakas silownie albo cos zeby sobie zrobic jakies miesnie na brzuchu zeby troche bardziej sprezysty byl, macie jakies dobre metody??

    gumik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    BIO CLA nie jest za drogie? Taki sam skład mają produkty innych marek, a tańszych.

    Nie sądzicie czy nie warto przepłacać?

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja cały czas sobie powtarzam że najwyższa pora poćwiczyć bo lato się zbliża ale lenistwo bierze górę 🙁 Jak dla mnie najlepszą dietą jest ograniczenie jedzenia i post po 18 . Czasami jest ciężko wytrzymać bo tyle pokus wokoło ale trzeba by dobrze się czuć i mieć więcej energii 😀

    gumik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam,

    Kupiłem ostatnio kilka paczek nowych na rynku produktów do odchudzania.

    Na mnie działają ok, zawartożć jest taka sama jak droższych odpowiedników, jeżli ktoż chce spróbować, zapraszam 🙂

    [usunięto_link]

    🙂

    JJ

    marta 77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    ja też kupiłam produkty Viva Pharmy i bardzo dobrze na mnie działają. Sczególnie polecam Viva Cla, które jest podobno dokładnie takie samo jak BIO

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Suplementy jednak działają!"

Przewiń na górę