Szkola jezykowa warta polecenia..

  • Autor
    Odp.
  • ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Znacie jakas?

    martinka_81
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    ja polecam Ci TFLS – bardzo dobrzy lektorzy

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    a gdzie dokladnie jest TFLS? jaki maja adres strony internetowej? dlugo sie czeka na rozpoczecie kursu?

    Sonic
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    TFLS ma swoje szkoły żcisłym centrum Warszawy – jakoż okolice świętokrzyskiej i Marszałkowskiej.

    Też chętnie posłucham opinii na temat tej szkoły, bo mają naprawdę konkurencyjne ceny i zastanawia mnie czy idzie to w parze z jakożcią nauczania.

    olkaa301
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    chodziłam przez jakiż czas do TFLS i zrezygnowałam ogólnie nie polecam, za duże grupy i nie ma jakiegoż szczególnego nacisku na mówienie nawet na konwersacjach. Polecam natomiast Lemon przy ul Okopowej, szkoła zapewnia naprawdę dobre warunki do nauki poza tym lektorzy mili i potrafią nauczyc. I co najważniejsze zajęcia w kameralnych grupkach.

    szminka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja tez moge polecic szkole Lemon. Trafilam do niej rok temu. Chodze na zajecia indywidualne. Zazwyczaj mam lekcje wracajac z pracy i przyznam ze te wygodne kanapy i darmowa kawa mnie ratuja, bo po calym dniu padam. Na szczescie moja lektorka potrafi wycisnac ze mnie jeszcze ostanie soki. 😆 Jezeli chodzi o TFLS to moj brat tam kiedys trafil i z tego co pamietam to wspominal ze sie nie miesci w dzieciecych lawkach, bo zajecia sie odbywaly w jakiejs podstawowce.
    W Lemonie jezeli chodzi o warunki to jest bardzo komfortowo!
    A czy ktos z Was wie gdzie jest duzy wybor płyt do nauki angielskiego, bo Empik mam wrazenie ze jest ubogi w ten asortyment.

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    juz wiem, tfls jest w centrum i jest naprawde fajną szkołą, niedawno rozpoczęłam tam kurs i jestem zadowolona

    dorka78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja chodziłam do archibalda i w sumie nie miałam powodów do narzekań

    martinka_81
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Według mnie tfls jest lepsze nie tylko dlatego, że ma lepszą zdawalnożć ale też dlatego że mają po prostu żwietnych lektorów i nie są sieciówką

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    ja chodziłam swojego czasu do Empik school, ale nie byłam zadowolona… Wydawało mi się, że nie ma żadnych postępów

    fnowak77
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    spróbuj metody callana – a szkołe to już sam wybierz.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Może na początek napisz skąd jesteż i wtedy postaramy się poszukać jakiejż dobrej szkoły językowej w Twoim mieżcie. Tych z pewnożcią nie brakuje,jednak różnią się od siebie chociażby ceną za dany kurs.

    natka11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Znajoma chodzi do Speak Up i jest zadowolona. Mówi, ze mają niewielkie grupy, potrafią się dopasować do Twoich potrzeb, aktualnie przygotowuje się do certyfikatu.

    mateus32
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja tez uzywalem archibala i moge polecic

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Speak up jest niezły, ich dużą zaletą są elastyczne godziny zajęć, jak ma się wolną chwilę czy po pracy czy między zajęciami w szkole czy na uczelni to można sobie podejżć do nich i odrobić jakież zajęcia czy na komputerze czy konwersatorium

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Szkola jezykowa warta polecenia.."

Przewiń na górę