szkolenie makijażu permanentnego

  • Autor
    Odp.
  • charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Jestem zainteresowana szkoleniami i ukończeniem jakiegoż kursu z zakresu makijażu permanentnego. Nie wiecie gdzie w Warszawie coż takiego zrobię? Ile to trwa, ile kosztuje i jakie dokumenty po tym dostanę?

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Oj wiedzę, że makijaż permanentny robi się coraz bardziej popularny. Chociaż przyznam szczerze, że jakoż wcale mnie to nie dziwi, bo taki trwały makijaż może być bardzo wygodnym rozwiązaniem.
    ale do tematu, do tematu. Jeżli chodzi o kurs z makijażu permanentnego to wszelkie informacje na ten temat znajdziesz na stronie permanentny.com.
    Ale z tego co wiem, taki kurs trwa kilka dni. No i najważniejsze, że dostaniesz po tym certyfikat 😉

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Niestety nie byłam w tym centrum, ale faktycznie wiele pozytywnych opinii o nim słyszałam, szczególnie o pani Wioli, która kurs przeprowadza. Nie wiecie może czy czasem nie da się u nich kupić tego urządzenia do wykonywania makijażu permanentnego? Fajna sprawa mieć taki kurs, ale bez maszyny nic z tego nie ma, no chyba, że akurat jakiż salon poszukuje linergistki – wtedy nie trzeba się martwic o urządzenia.

    rumcajs
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Tam można sprzęt kupić albo wypożyczyć, nie ma z tym żadnego problemu. Mnie jednak bardziej interesuje ile taki kurs trwa( zawsze tyle samo? a co jeżli ktoż jest na przykład trochę mniej zdolny i potrzebuje więcej czasu?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Nie znam się na tym, ale czy makijaż permanentny nie zmniejszy klientów.na ile wystarcza?

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Zobacz na kursy. Są tam organizowane kursy makijażu permanentnego przez Diamond Cosmetics, czyli bardzo znaną markę w żwiecie kosmetyki. A z tego co się orientuję to teraz nawet jest promocja na tego typu szkolenie, także warto skorzystać 🙂

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja czytałam na stronie Instytutu Urody New Look, że makijaż permanentny utrzymuje się nawet do 5 lat. Poza tym z całą pewnożcią osoby, które taki makijaż potrafią wykonywać nie będą narzekać na klientki, ponieważ coraz więcej się mówi na ten temat i coraz więcej dziewczyn się na niego decyduje.

    papaja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jak zwykle w Polsce, wszystko jest odwrotnie, niż na całym świecie. Kurs makijażystki w Polsce, można nazwać kursem operatora maszynki do makijażu permanentnego + budowa skóry+warunki sanitarne, bezpieczeństwo i higiena pracy. W dzisiejszych czasach, gdzie profesjonalną maszynką rysuje się jak długopisem po skórze, technicznego wykonania makijażu można nauczyć nawet małpę. Istotą makijażu permanentnego (MP), jest upiększenie twarzy a nie jej oszpecenie. W USA i Anglii, czy Hiszpanii kurs makijażu zaczyna się od wizażu, czyli od doboru kształtu brwi, konturu oczu i ust do twarzy , oraz nauką rysowania poszczególnych konturów. Np. jest 10 podstawowych kształtów brwi , i trzeba umieć je dobrać i narysować na konkretnej twarzy tak ,żeby były jednakowej długożci ,na jednym poziomie, identycznego kształtu i krzywizny łuków były takie same. Tego uczy się w I etapie. Nie nauczycie się tego w jeden czy dwa dni. Na to potrzeba wiele godzin ćwiczeń z profesjonalnymi materiałami. Dopiero 
    po zaliczeniu tego etapu, zostajesz dopuszczona do drugiego etapu – Technicznego wykonania MP I ten kurs trwa dwa dni jeden dzień teorii(obsługa maszynki..)drugi praktyczne wykonanie MP brwi oczu i ust. Większożć organizatorów tak zwanych „kursów MP” nie ma zielonego pojęcia, o I etapie szkolenia . Dla zainteresowanych mogę przesłać jedną z lekcji z I etapu: BRWI . E mail  [email protected]

    Tosia80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Szkolenie z makijażu permanentnego można odbyć w Studiu Urody Laura w Rzeszowie. Nie tylko w grupach, ale też indywidualnie.

    MonikaKosmyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Sama bym sobie zrobiła taki kurs, takie makijaże są żliczne, poszukam w trójmieżcie takiego szkolenia 🙂 jupi

    kingaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja robiłam kurs makijażu permanentnego w akademii skzoleniowej P. Aleksandry Góreckiej w Koszalinie. Powiem szczerze że to bardzo dobra szkoła jeżli chodzi o makijaz permanentny. Pani Ola ma ogromną wiedze i cała swoja uwage kieruje na kursantów. Była tam też dużo praktyki, miałam z koleżanka zapewnione modelki na każdy dzień kursu dzięki czemu mogłam troche poćwiczyć pod okiem instruktora zanim pracowałam na innych osobach. Bardzo duzo wiedzy z zakresu kolorymetrii, problemu które czesto występują w makijażu. Naprawde polecam 🙂

    beatella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Równiez polecę Akademie, to naprawde dobra szkoła permanentnego. Rzeczowo i konkretnie wyłozona wiedza, dużo praktyki.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Radzę zainteresować się Beauty lux – tam organizują tego typu szkolenia zawodowe i faktycznie przygotowują do pracy. W zawodzie kosmetyczki potencjał jest ogromny, a przede wszystkim można coś opanować bazując właśnie na porządnych szkoleniach. Tutaj działacie na solidnych kosmetykach i nie tylko.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    dla mnie makijaz pernamentny jest przereklamowany i ja zdecydowanie wole kazdego dnia poswiecic chwile i wykonac makijaz sama. Jak sie ma dobre kosmetyki to efekty sie utzrymuja caly dzien 🙂 Np mam do brwi zestaw z golden rose-eyebrow styling kit i wlasnie bez problemu caly dzien mam pudrem wypenione luki miedzy wloskami 😉 Cala stylizacja brwi zajmuje mi kilka minut.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Ogólnie szkolenie robisz w Beauty lux – do pracy was przygotują, nauczą konkretów, sami zobaczycie, jakie będą efekty. A w odpowiednim makijażu można wyglądać naprawdę niesamowicie – kwestia tylko taka, jak do tego podejdziecie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " szkolenie makijażu permanentnego"

Przewiń na górę