• Autor
    Odp.
  • MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    mnie też interesuje tego typu kurs, klientki pytają właśnie o taki makijaż. prowadząc salon kosmetyczny cały czas trzeba inwestować w siebie i w salon, ostatnio wprowadziłam system rezerwacji z mwizyta. pl i widzę, że klientki widzą zmianę, jest to dla nich wygodne

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    W Beauty lux macie takie szkolenie. Na spokojnie przygotuje was ono do pracy, będzie optymalne i konkretne. A robienie szkoleń, które nie dają niczego poza papierkami, jest zwyczajną stratą czasu. Po prostu – angażujcie się w swoje zadania, to wtedy na bank cele zrealizujecie. Działajcie.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Dziewczyny, czy któraś z Was robiła może botox i stylizację rzęs?

    W Beauty Lux właśnie? To szkolenie pojawiło się niedawno.

    Warto? Robię wyłącznie tematy, które mogą dać coś konkretnego.

    Co tutaj polecacie?

    Agnieszka Feifer
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Szkolenia z makijażu permanentnego są bardzo popularne od kilku lat i ich popularność nie spada – wiem bo terminy mamy w NEWLOOK’s zarezerwowane czasem nawet z 3-4 miesięcznym wyprzedzeniem.
    Nie zgodzę się, że poziom szkoleń w Polsce jest niski, jest wiele ośrodków szkoleniowych na bardzo wysokim poziomie ze szkoleniami tak poprowadzonymi, że po ich ukończeniu bez problemu kursantka może rozpocząć samodzielną pracę, tylko te szkolenia kosztują. Nie dziwcie się, że wybierając szkolenia 2-3 dniowe ze wszystkich metod i płacą „grosze” niczego się nie nauczycie.
    W rozwój trzeba inwestować i szkolić się u najlepszych.
    Jeżeli macie pytania o szkolenia to chętnie na nie odpowiem i podpowiem na co zwrócić uwagę,A.Feifer New Look

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Byłam ostatecznie na permanentnym w Beauty Lux. Nie powiem, że to było łatwe szkolenie. Przeciwnie – było wymagające, ale dałam radę. Najważniejsze jest dla mnie to, że szkolenie było oparte na konkretach. Nie przerabialiśmy bzdur, po prostu wiele się nauczyliśmy. Mam kontakt z dziewczyną, która też się wtedy uczyła. Zdecydowanie było warto.

    Aniakkk
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja mogę Ci polecić szkolenie z makijażu permanentnego w Biotek Polska. Profesjonalne linergistki, dużo zajęć praktycznych.

    ocelote
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Polecam ci szkolenia makijażu permanentnego firmy newlook’s (www.permanentny.com/kurs-makijazu-permanentnego), mają salon w Warszawie, ale naprawdę warto przyjechać z każdej części Polski. Nowoczesny sprzęt, profesjonalni nauczyciele i respektowany certyfikat w tej dziedzinie to najważniejsze powody dla którego warto wybrać właśnie tą firmę.

    edytakuu
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja bardzo jestem zadowolona ze szkolenia u Pani Marty Ifkowicz. Ma gabinet na Żytniej w Warszawie i tam prowadzi szkolenia. Bardzo fajnie prowadzi zajęcia. Jest miła i cierpliwie tłumaczy w jaki sposób przeprowadzić cały proces. Ma super podejście do kursantek. Polecam

    wiktormazg
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Edytakuu dzięki za namiary na panią Martę. Nie dawno skończyłam u niej kurs makijażu i jestem zadowolona. Super prowadzi zajęcia ma tez dobry sprzęt i poleciła mi tez co mi jest najbardziej potrzebne. Widać że dziewczyna zna się na rzeczy

    yanka
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Szkolenia podstawowe najlepsze robią w Poznaniu w Nouveau Contour.  Trwa 6 dni, jest teoria i praktyka na skórkach i na modelkach, kawał wiedzy i to świetnej.  To firma mega profesjonalna, najlepsze szkolenia roboą z technik autorkich. Ja sie u nich od pewnego czasu przymierzam do szkolenia 3N gdzie sa aż 3 techniki pigmentacji brwi- pracuje sie na dwóch modelkach i  szkolenie trwa dwa dni. Czekam aż bedzie możliwe i sie zapisuje w pierwszej kolejnosci. Dla mnie najważniejsze to znana w branży firma szkoleniowa i międzynarodowy certyfikat bo pracuje też w Anglii. A Nouveau Contour są znani i ze szkoleń i z bardzo dobrych urządzeń i pigmentów

    paulkowaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Osobiście to  polecam szkolenia Nouveau Contour. Szkolenia autorskimi metodami takimi jak np : nano ombre, nano lips, nano insta brows (nowa modna technika). Ważne, że szkolą tu najlepsze instruktorki,mnie interesuje 2 dniowe szkolenie  z pigmentacji brwi. Pracuje się na  2 modelkach i to 3 technikami. Takie dwudniowe szkolenie to byłoby coś.

    olsh
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    a są też szkolenia robione online?

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Warto postawić na szkolenie u topowego instruktora, takiego z doświadczeniem i ogromną wiedzą, takiego, który ma za sobą już wiele przeprowadzonych szkoleń. Dlatego ja zdecydowałam się na Patrycję Zielińską i jej Akademię Lashes & Brows w Warszawie. Pomimo tego, że nie byłam początkująca w temacie, to naprawdę na kursie zdobyłam OGROM wiedzy, której pewnie nie dowiedziałabym się nigdzie indziej. Szkolenia są prowadzone naprawdę świetnie.

    ilonkamilczew
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Bardzo dobre szkolenie prowadzi Marta Gorzeń w Warszawie na ul Żytniej. Szkolenie w miłej atmosferze. Pani Marta ma odpowiednie podejście i świetnie umie przekazać wiedzę. Spokojnie mogę ją polecić.

    jollaggor
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dobre szkolenie możesz zrobić w Nefretete u pani Uli.  Szkoliłam się u niej z makijażu i jestem mega zadowolona. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Ma wiedzę i doświadczenie, potrafi nauczać jest pogodna i kontaktowa. Polecam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " szkolenie makijażu permanentnego"

Przewiń na górę