sztuka czy kicz? plastik raz jeszcze!

  • Autor
    Odp.
  • abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Jak dla mnie „takie se”.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Wolę srebrną.

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    nie podoba mi się

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    A ja wam powiem, że widzę w tym sens 🙂

    bellinka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ogólnie to wole srebro ale plastikowe bransoletki(grube) gajnie wyglądają jako dodatki:D

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    plastic is fantastic, czyli ja na nie…

    Emka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Niektóre całkiem fajne rzeczy.. 😆 😉 Tylko z takim czymż bardzo łatwo przesadzić.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Kicz,nie kicz-ja tam plastikiem nie pogardzę… 😉

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Trzeba przyznać, że niektóre rzeczy wyglądają naprawdę zjawiskowo. Nie jestem jednak przekonana do tego typu biżuterii. Jeżli chodzi o biżuterię i ozdoby jestem minimalistką, dlatego zazwyczaj do uszu wkładam klasyczne perełki, a na palcu błyszczy srebrna obrączka. Jednak pomysłu plastikowej biżuterii wcale nie oceniam w kategoriach kiczu, a raczej sztuki użytkowej.

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    ja tam noszę raczej złoto lub srebro.
    czasami zakładam też biżuterię drewnianą.
    a tak to raczej za plastikowymi dodatkami nie przepadam.

    neidi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Powiem tak, dla mnie jako osoby, która tworzy biżuterię plastyk to ostatecznożć. Kojarzy się jednoznacznie z tandetą. Niestety rynek zalewają tanie buble z krajów trzeciego żwiata wyrabiane przez biedne małe spracowane rączki dzieci.

    Jest też druga strona medalu plastyk jest lekki a co za tym idzie można wykorzystać np. na naszyjnik duże bryły i szyja nikomu nie odpadnie.

    howk

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Jak dla mnie też odpada. Po pierwsze kojarzy się i często też wygląda kiczowato, a po drugie kosztuje tyle, że spokojnie można sobie za tę kasę kupić jakież drobne, srebrne kolczyki. Nigdy mi się plastykowa biżuteria nie podobała. Bo jaką niby rolę ma spełniać? Zastąpienia ładnej biżuterii tańszym odpowiednikiem, takie moje zdanie.

    Cane-Linha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    obejrzałam i stwierdzam, że moją biżuterią zawsze będzie drewno,metal i kamień. Ale na pewno nie plastik. Chyba że na jakąż przebieraną imprezę;P

    Cytrus9
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Nie podoba mi się – dla mnie to taki rodzaj biżuterii jak z odzysku – recykling 😀

    Sklep.Sambora.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Dokładnie,mi również się nie podoba,nie robi na mnie wrażenia a i jakożć na pewno pozostawia wiele do życzenia. Wolę inny rodzaj biżuterii.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sztuka czy kicz? plastik raz jeszcze!"

Przewiń na górę