• Autor
    Odp.
  • obcas
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witam 🙂
    Całkiem niedawno zrobiłam sobie tipsy i mam kilka pytań. Bylabym bardzo wdzięczna jeżli znalazła by się osoba która zechcialaby odpowiedzieć na nie. 🙂 a więc: co się stanie jesli nie bede odnawiać sobie tipsów dajmy na to co 2 tygodnie, a bede malować je tylko i wyłącznie bezbarwnym lakierem? czy będzie widać różnice między tipsem a paznokciem bez odnawiania (tzn malując bezbarwym lakierem)? Poza tym kolejne pytanie które mnie nurtuje zauważyłam że zrobiła mi się – chyba pod tipsem (nie jestem pewna) – biała plamka co to może oznaczać? Czy dostało się tam powietrze? Lub może jakież bakterie?
    Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi i gorąco pozdrawiam 😀

    myself
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Nie wiem jakie masz czy akryle czy żele, ale tak czy siak jak nie pojdziesz do kosmetyczki powiedzmy raz na tydzien czy dwa to bedzie widac ze odrastaja paznokcie… Tu gdzie jest tips bedzie bardziej wypukle. I moim zdaniem to widac. Moja rada jest taka, niekoniecznie trzeba chodzic do kosmetyczki na uzupelnienie od razu wystarczy raz na tydzien lub troszke dluzej isc zeby wypilowala i pomalowala paznokcie. Wtedy dluzej wygladaja ladnie i oszczedzasz kase bo uzupelnisz co okolo miesiac. Biala plamka to chyba powietrze, ale nie jest to takie grozne. A masz French’a?? pozdrawiam

    obcas
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Hey 😀 przepraszam że odpisuje tak pozno ale mialam problemy z netem 🙂 tak mam French’a byłam już też uzupełniać moje pazurki i wygladają naprawde ładnie 😀 jestem z nich zadowolona 😀 Masz racje ta biała plamka to było powietrze ale już się go pozbyłam 😀
    Słyszałam że zasuszone kwiatki które mozna kupic w drogeriach bardzo ładnie wygladają na paznkociach i chyba też sobie takie sprawie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tipsy"

Przewiń na górę