Torba dla mamy

  • Autor
    Odp.
  • zosienka_g
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    to szukasz torby dla siebie czy dla maluszka;) ok bardziej poważnie ta torba fajna, ale feretti zapowiada nowożci i tam widziałam fajne akcesoria dla mam, między innymi torba, ogrzewacz na butelkę, chyba przewijak przenożny i różne inne rzeczy, ja widziałam na fb u nich, nie wiem, czy już kupiłaż ale możesz sobie zobaczyć

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ciekawe torby ma też w swojej ofercie Medela – są wżród nich zarówno chłodziarki do pokarmu, jak i torebki na akcesoria. Tak naprawdę torebka powinna być wygodna dla Ciebie i spełniać Twoje wymagania, np. mieć odpowiednią liczbę przegródek itp.

    zosienka_g
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Dokładnie torba powinna spełniać Twoje oczekiwania, bo po to ją kupujemy żeby nam była pomocna.

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Torba powinna być przede wszytskim pojemna!!! Często takie dołączają do wozków, bo to tak na prwadę już nie jest torba mamy,a le torba na milion rzeczy potrzebnych przy dzidziusiu 🙂

    darionahar1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dokładnie macie racje, torba musi być pojemna inaczej nic z tego nie będzie

    judka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    chyba muszę pomyżleć o takiej torbie;]zwłaszcza na wypady poza dom, a ile kosztują te z feretti?bo bardzo mi się spodobała z motylkami

    judka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    nawet spoko ta torba, ale chyba feretti bardziej mi się podoba;]

    zosienka_g
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    ciekawe czy są już w sprzedaży te akcesoria, tak na prawdę nie mogę się doczekać;]bo jestem zauroczona nimi i chciałabym sobie kupić

    botka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    bardzo fajen te torby, zarowno z feretti jak i te inne ktore podajecie:) tylko mam pytanie, czy one sie sprawdzaja??

    judka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    co masz na myżli sprawdzają?

    judka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    nie wiem czy o to chodzi ale ja używam torby zawsze mam pełno rzeczy ze sobą:D

    zosienka_g
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    też uważam że przydatna jest taka torba i czekam aż się pojawiąte akcesoria w sprzedaży,wiecie coż?

    judka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    torby bardzo fajne,praktyczne bo masz wszystkie praktyczne akcesoria pod ręką w jednej ładnej torbie,gdzież wyczytałam że są dostępne w sklepach

    majka84
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    fajna i wyjatkowo pojemny jest kosz na zakupy w wózku graco evo, ja tam wszystko wożę i się sprawdza, nigdy jeszcze nic nie zgubiłam 🙂 a mam tendecję do wrzucania 🙂

    lubieherbate
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    ja miałam torbę nike z regulowanymi uszami, była dla mnie przydatna na każdym spacerze. Dzięki swojej pojemnożci zawsze miałam wszytko pod ręka:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Torba dla mamy"

Przewiń na górę