• Autor
    Odp.
  • ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Następnym razem pamiętaj, żeby nie używać gumki albo innego wycierania do koloru tła, bo to jest mało dokładne i można przeciąć linie w innym kolorze, tak jak to wyszło u ciebie (o te białe mi chodzi).

    A tak to wygląda u mnie (ale i jakożć lepsza):

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Słuchaj nabrudziłaż, teraz posprzątaj. To nie jest mój problem 🙂
    Dla mnie sprawa zakończona. Dziękuje.

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Mariolka, ale w godzinie wysłania też się rąbnęłaż. Może czas usiążć do książek, a nie do komputera?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Słuchaj nabrudziłaż, teraz posprzątaj. To nie jest mój problem 🙂
    Dla mnie sprawa zakończona. Dziękuje.

    A ja myslę,że to jest Twój problem.
    No i była mowa o innych wiadomożciach od ecstasy_of_gold,na które w dalszym ciągu czekamy 😛

    „Zdobędę więcej postów od ciebie i będę o wiele mądrzejsza.Tyle… ” nie trzeba się specjalnie wysilać,żeby odgadnąć,iż to Twój styl pisania 😉

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Jak będziesz pisała następne wiadomożci ode mnie, to pamiętaj, że na końcu zawsze się dodaje mój podpis, tzn. „[usunięto_link]
    Przeczytaj zanim klikniesz Odpowiedz.”

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Jeszcze raz namawiam – odpużcić, dziewczyny, przestańcie sobie wypominać! Ja sam mróżę oczy na wszelkie Wasze szkaradztwa…
    To są po prostu nieuporządkowane emocje… 🙄

    Proponuję nowy początek – Maariolko, jesteż w stanie? Zrób sobie tydzień wolnego od forum i potem przyjdź tu znowu – będę tęsknił 😉

    A Wy moi Drodzy, dajcie jej wreszcie spokój – jak byżcie się czuli w jej roli!? Przecież Marioolcia nie jest wcale żadną trędowatą, ani, ani…

    Po co nam lincz na fajnej całkiem dziewiętnastolatceee… Masz we mnie obrońcę, eMciu…
    Trzymaj się i najlepiej nie odzyywaj się – na razie! Buźka! 😉

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Lincz linczem, ale dziewczyna zagrywa trochę poniżej pasa.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie można udawać,że nic się nie stało,skoro ewidentnie pewne granice zostały przekroczone. Nie można oczerniać innych,podpierając się spreparowanymi dowodami. I to za co??za to,że ktoż ożmielił się mieć inne zdanie ?! Tak się nie robi.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Lincz linczem, ale dziewczyna zagrywa trochę poniżej pasa.

    Extasy, pewnie masz rację, ale po co Ci teraz racja? Daj dziewczynie odpocząć… Nie wiesz, jak to jest – być na spalonym!? Odpużć, proszę Cię! 🙄

    Maariolkaa, dochodź do siebie powoli, nie zabieraj nachalnie głosu i trzymaj się mnie – bo jak popużcisz, zechlają Cię wilki, pamiętaj! 😉

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Nie wiem. Być może jesteż samozwańczym pomocnikiem moderatora, który nawraca miłożcią i dobrym słowem, ale na innych forach stosuje się ostrzeżenia i wycinanie postów i to jest chyba skuteczniejsze.

    Usunęłabym konto stąd, ale cały czas czekam na jakiż komentarz Mariolki i pozostałe wiadomożci, które jej wysłałam.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 Ten temat powinien być w dziale humor!! Dawno się tak nie użmiałam siedząc przed kompem.

    Mariolu zostałaż zmiażdżona! A co najżmieszniejsze – przez samą siebie.

    Ta rzekoma wiadomożć od ecstasy of gold była po prostu bezbłędna. 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

    Mariolu czekamy na kolejne wiadomożci od ecstasy. 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    przeciez za takie cos na normalnym forum internetowym gowniara dostalaby dozywotniego bana, a tu przylazi slodki facecik i mowi, zeby udawac, ze nic sie nie stalo 😆

    co to jest, w ogole?

    forum, na ktorym nie banuje sie za przejawy antysemityzmu i homofobii, przeklenstwa…na ktorym glupawa moderatorka zamyka watek, ktory sama stworzyla, bo nie podobaja jej sie odpowiedzi uzytkownikow i nie ponosi za to zadnej odpowiedzialnosci. i wreszcie: forum, na ktorym tolerowane sa zachowania takie, jak mariolki, ktore po prostu powinny byc powodem wykluczenia z internetowej spolecznosci…

    jestem tu dlugo, ale to, co kiedys napisalam jest nadal aktualne: [usunięto_link]. szkoda, ze nie ma juz miszcza: nie ma z kim pociskac.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    przeciez za takie cos na normalnym forum internetowym gowniara dostalaby dozywotniego bana, a tu przylazi slodki facecik i mowi, zeby udawac, ze nic sie nie stalo 😆

    co to jest, w ogole?

    forum, na ktorym nie banuje sie za przejawy antysemityzmu i homofobii, przeklenstwa…na ktorym glupawa moderatorka zamyka watek, ktory sama stworzyla, bo nie podobaja jej sie odpowiedzi uzytkownikow i nie ponosi za to zadnej odpowiedzialnosci. i wreszcie: forum, na ktorym tolerowane sa zachowania takie, jak mariolki, ktore po prostu powinny byc powodem wykluczenia z internetowej spolecznosci…

    jestem tu dlugo, ale to, co kiedys napisalam jest nadal aktualne: [usunięto_link]. szkoda, ze nie ma juz miszcza: nie ma z kim pociskac.

    i pustka w głowie. Pociskaj ze swoja starą na scrabble. 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    🙄

The topic ‘Troll’ is closed to new replies.

Przewiń na górę