Ttutejsi faceci, łamiemy stereotypy o nas

  • Autor
    Odp.
  • piwo
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Zeby nie bylo ze temat zaraz zamkna, to szukalem, szukalem i nie znalazlem tego tematu na tym forum 🙂

    Drodzy koledzy tutejeszego forum, jak wiadomo istnieje wiele stereotypow o nas facetach, ktore niestety czesto slyszymy od naszych kolezanek, dziewczyn, narzeczonych, wspolmalzonek itd .

    W tym temacie postanowilem abysmy polamali stereotypy

    Zaczne Jako pierwszy:

    1. (+18 ) Facet zawsze musi byc gotowy do seksu – uwaga, nam tez sie czasami nie chce
    2. (+18 ) Facet tylko zajmuje sie kobieta a ona robi tzw „efekt klody” – najgorsze co moze spotkac faceta to oziemblosc w lozku od kobiety, nienawidzimy tego!!!
    3. Faceci nie placza – placza ale jak sa sami i musza miec konkretny powod
    4. Nie lubimy sie namietnie calowac tak,zeby pozniej nie doszlo do zblizenia – baaardzo lubimy tylko ze nas to tez strasznie podnieca i jestesmy po chwili juz gotowi
    5. Tylko seks nam w glowie – to prawda ze czesto myslimy o seksie, ale nie zawsze tylko o jednym!!
    6. Liczy sie dla nas tylko wyglad kobiety – bzdura, jakby sie liczyl tylko wyglad to nie byloby tak, ze nie zauwazamy,ze zmienilyscie kolor wlosow, albo,ze macie nowa sukienke, to kobiety miedzy soba maja „wyscig zbrojen”
    7. Nie przejmujemy sie czyims losem – to zalezy od czlowieka, od jego charakteru a nie od plci
    8. Jestesmy brutalni – jak powyzej
    9. (+18 ) Oceniami wasz wyglad w lozku – nie oceniami nigdy ale to przenigdy jak wygladacie podczas seksu, w naszych glowach jest zupelnie co innego, myslimy o waszych i o naszych przyjemnosciach

    Narazie te przyszly mi do glowy, piszcie i lamcie stereotypy. Oczywiscie wszystko to dla naszych kochanych Pan 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Może jestem dziwna,ale nigdy nie kierowałam się takimi stereotypami.Facet tez człowiek!! 😉

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    ja bym takie stereotypy podal, oczywiscie nieprobuje ich zlamac bo w ten sposob bym zmienil swiat hehe.

    facet leń – nazwa płci ktora zbudowala i skonstruowała wszystko co dokola widzimy i używamy.

    facet mysli tylko o jednym – mezczyzna mysli przynajmniej o dwóch rzeczach, co by tu zjeżć jeszcze:) a tak naprawde mysli o setkach rzeczy, filozofuje i rozprawia nad żwiatem, bada początki wszechżwiata i myżli o miłożci, tej prawdziwej, do plci kobiecej a nie do pieniedzy i statusu:)

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    facet leń – nazwa płci ktora zbudowala i skonstruowała wszystko co dokola widzimy i używamy.

    wszystko?
    aha.. akurat!

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    a ja jestem baaardzo leniwy
    przyznaje sie
    haha

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Oj ja tez jestem leniwa i co? wcale nikt nie twierdzi,że wszystkie kobiety sa leniwe 😉 żmieszą mnie takie stereotypy-każdy jest inny i nie nalezy uogólniać,że pewne cechy zależą wyłącznie od płci 🙂

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ja to wiem ;p chcialem sie posprzeczać – popsułaż ;p

    ja tam sie nie znam na innych facetach za bardzo ;p

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    facet leń – nazwa płci ktora zbudowala i skonstruowała wszystko co dokola widzimy i używamy.

    No cóż, jedni budują, inni faktycznie- siedzą na kanapie z pilotem i browarem i oglądają tv 😉 Jest równowaga w przyrodzie, więc ani faceci nie są leniwi, ani są, jako całożć: są RÓŻNI. 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    ja to wiem ;p chcialem sie posprzeczać – popsułaż ;p

    ja tam sie nie znam na innych facetach za bardzo ;p

    Ajjj,przepraszam! 😀

    grancanaria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Mnie strasznie denerwuje, jak facet (i to przepraszam- każdy) jak widzi dwie dziewczyny z ktorych jedna wyglada jak barbie a druga ma kitka i dres, to zawsze sie gapi na tą pierwszą. A to ta druga jest wartożciowa! ;]

    piwo
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Hmm dla mnie to normalne, bo zarowno facet jak i kobieta zwroca na „barbie” uwage. Wkoncu ” barbie” wygladaja wyzywajaco, co oznacza ze ich celem jest zwrocenie uwagi poprzez wyglad.
    Z drugiej strony kobieta w dresie i warkoczu bedzie dla nas mezczyzn tajemnicza, moze nie zwrocimy na nia uwage od razu, ale z doswiadczenia wiem ze takie dziewczyny maja wieksze szanse na udany zwiazek 🙂 .

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    zauwaz ze czesto facet zwroci uwage na barbi zeby sie z niej posmiac
    ja lubie prowokowac sytuacje
    np. idziemy z kumplami i jak to faceci, czasem ktos cos powie w stylu „zobacz jaka sztuka”
    ja lubie czasem na caly glos krzyknac: „ty, badaj jaki plastik, ale paskudna”
    ;p

    piwo
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Fakt, zdarzaja sie takie sytuacje, ale to raczej w przypadku przesadzonego makijazu :), tak mi sie zdaje, choc nie jestem od tego specjalista :/

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    ja jestem dziewczyną a zawsze „obczajam” takie barbie 😛

    Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    Mnie strasznie denerwuje, jak facet (i to przepraszam- każdy) jak widzi dwie dziewczyny z ktorych jedna wyglada jak barbie a druga ma kitka i dres, to zawsze sie gapi na tą pierwszą. A to ta druga jest wartożciowa! ;]

    a sama nie zwracasz uwagi na tego z dwóch facetów, ktory nie ma dresu tylko jakies lepsze ciuchy (nie mowie tu, ze barbie sa dobrze ubrane, ale na pewno we wlasnym mniemaniu tak, a to dodaje im pewnosci siebie i zwraca uwage)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ttutejsi faceci, łamiemy stereotypy o nas"

Przewiń na górę