Ubezpieczenie na zycie

  • Autor
    Odp.
  • tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    jak w temacie, poszukuje ubezpieczenia na zycie..kiedys jako studentka taki posiadalam…jestescie w stanie cos polecic, doradzic?

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Może to nieodpowiedzialne z mojej strony, ale nigdy o tym nie myżlałam jeszcze… Hmm…

    Finess_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Mamy z mężem polisę na życie. Zakładaliżmy w ING, doradca zaproponował, dobre warunki. Najlepiej udać się do doradcy.

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    a mial ktos z tym stycznożć w generali?

    loreen
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Lew chyba jest w porządku dopuki nie muszą wypłacać.

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    zdecydowalam sie na to ubezpieczenie w Generali, bo w sumie znam juz ta firme i nie mialam z nimi wczesniej problemow. Wykupilam tez ubezpieczenie dla mamy, bo nawet nie miala.

    pastelova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    mnie mama wykupiła taką polise u siebie w firmie, gdzie mają zbiorowo wynegocjowane ubezpieczenia. Są dla pracownika, ale mogą też wykupić dla innych osób

    milka90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja wybrałam ubezpieczenie na życie z wypłatą renty po ukończeniu 65 roku życia. Zastanawiałam się nad ubezpieczeniem z funduszem, ale doszłam do wniosku, że lepiej, jak ubezpieczenie będę miała osobno, a inwestycje osobno. Jeżeli chodzi o firmę, ja mam w compensie, bo dla mnie była najbardziej atrakcyjna, ale może lepiej nie patrz na innych, tylko poprzeglądaj oferty różnych towarzystw i wybierz to, co najlepiej Ci pasuje.

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Mnie bardziej pasowała polisa z ochroną życia i zdrowia. Mam w generali możliwożć zmiany sumy ubezpieczenia w zależnożci od moich potrzeb i zasobnożci portfela. W każdej chwili mam też możliwożć rozszerzenia ubezpieczenia aż o 7 umów dodatkowych.

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    ciekawa opcja jest u nich rowniez inwestycyjna, profamilia, gdzie mozesz poszerzyc ubezpieczenie o 22 dodatkowych umow. Skladki sa od 70 zł.

    marioos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Może to nieodpowiedzialne z mojej strony, ale nigdy o tym nie myżlałam jeszcze… Hmm…

    I ja też nie:)

    Luska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Z moich dożwiadczeń jako byłego agenta- nie bierzcie nic w metlife i compensie, aviva jest w miarę, dobra jest axa i ing( nie, nie dla nich pracowałam) I niezależnie jaką umowę bierzecie czytajcie owu i swu( te są dostępne tylko i wyłącznie na stronach ubezpieczycieli)… IKZE -nie ma się co bawić, chyba, że stać Was na włożenie ok 5.000 miesięcznie przez 30 lat. Bardziej opłaca się inwestycja na giełdzie…Dobre są życiówki przy ubezpieczeniach majątkowych, ale trzeba sprawdzić czy działają ogólnie, czy tylko przy majątku, np w samochodzie. I co ważne wybierajcie ubezpieczenia działające na całym żwiecie, czasami ubezpieczyciel sobie zarzeka, że nie dostaniecie pieniędzy jeżli cokolwiek się zdarzy np w Afryce. I tak naprawdę jedyne co mogę polecić z czystym sumieniem to życiówki i zdrowotne np ze Szwecji, Norwegii, Francji i Niemiec, z których możecie korzystać jako obywatele unii…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ubezpieczenie na zycie"

Przewiń na górę