• Autor
    Odp.
  • Masertiger
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Post ten służy do wyniany informacji o modnych kolekcjach ubrań do ćwiczeń dla pan:

    Oto propozycję

    Nike Women “ Summer 09 “ Running, to nowa kolekcja ubrań dla pań.

    Bieganie, które w sezonie letnim szczególnie staje się popularne. Ponadto nie trzeba do tego niczego więcej niż chęci i . Zobacz jaką odzież sportowa proponuje w tej kwestii firma Nike, zobaczymy.

    Run Dont Hide Tee “ to koszulka z krótkimi rękawami, która jest doskonała dla dziewczyn, biegających regularnie, ale nie chcących wygladać zbyt hardkorowo. Wykonana jest z tkaniny Dri-fit, z zapewniającym wentylację mashem pod pachami. Ma delikatny nadruk z przodu odblaskowa pętelką na kabel słuchawek w okolicy karku, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób słuchających muzyki podczas biegania.

    Womens Tempo Short “ Równie ważne co koszulka, a na pewno bardzo istotna czężć garderoby biegacza “ szorty. Propozycja nike, to szorty stanowiace połaczenie oldskulowego stylu z nowoczesnymi elemantami. Zwężane panele boczne z meshu chłodzą i zapewniają swobodę ruchu. Mają również poszewkę z kieszonką, która umożliwia łatwe przechowywanie np.: kluczy, podczas treningu.

    Womens Air Span +6 “ no i chyba najistotniejsza czężć stroju podczas biegania. [usunięto_link] żwiatnie tłumią wstrząsy i zapewniają komfort podczas treningu. Pełnej długożci poduszka gazowa Air oraz pianka Cusholn zapewniają wspaniałą ochronę przed uderzeniami, a panele Flywire “ super lekkosć i wsparcie. Obuwie sportowe jest doskonale dopasowane do anatomii kobiecej stopy.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Muszę przyznać,że przepadam za ciuchami nike-wybór jest przeogromny różnych firm a ja kupuję zazwyczaj same nike (za wyjatkiem torby na trening bo tą mam reeboka)

    treningi na siłowni mam codziennie-więc,żeby nie musieć prać co chwilę koszulek i martwić się czy wyschną mi na wieczór czy nie mam sporą kolekcję koszulek fitnessowych-to już moja obsesja-jedni kupują mnóstwo butów a ja topy na trening 😛

    Lubię nike bo rzeczy sa żwietnej jakożci-mam niezawodne buty z kolekcjii fitnessowej-stabilizują stopę podczas ćwiczeń siłowych (typu martwy ciąg,przysiady ze sztangą itd) i rewelacyjnie współpracują ze mną przy aerobach-podtrzymują stopę,amortyzują wstrząsy na bieżni itd…

    Koszulek mam w c*****ę-w tym kilka niebieskich,w sumie podobnych do siebie! Są bezszwowe,nie obcierają,szybko schną po wypraniu (materiał dry fit) są ze żwietnego materiału odprowadzającego pot na zawnątrz no i super wyglądają!

    Do tego rękawiczki Fit dry nike-miękkie,ładnie prezentujące się na damskiej,malutkiej rączce,pomagają w trzymanie sztangi czy hantli,dzięki nim nie robią się odciski na dłoniach i mam zawsze suche dłonie i pewny chwyt!

    Włażnie wybieram się na rajd po sklepach żeby zerknąć na nanową kolekcję fitnessową nike! Faktycznie ciuszki rewelacyjne dla sportowców-i tych profesjonalnych i tych amatorskich!

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Ja preferóje zwykłe dresy i koszulka na ramiączkach.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    ja kupiłam w tym roku kilka ciuszków sportowych reeboka z nowej kolekcji on the move, dobrałam sobie takie żebym mogła w nich chodzić na co dzień na wycieczki i na rower, fajnie w nich wyglądam i czuję się komfortowo.
    Kolekcje ubrań sportowych dla kobiet nie kojarzą się już z obwisłymi dresami bo wreszcie zaczęli robić ubrania dopasowane z dobrych materiałów, z jakimiż systemami, żeby nie obcierały, odprowadzały wilgoć i tym podobne dlatego ubrania sportowe to dobry wybór jak ktoż lubi aktywnie spędzać czas i dobrze wyglądać 😀

    basiadii
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    przede wszystkim wygodne i takie w których będziesz się dobrze i swobodnie czuć. Ja za każdym razem wybieram Nike, choć wcale przed zakupami nie zakładam, że tak musi być. Natomiast buty zawsze inne, innej firmy bardziej mi pasują.
    Kiedyż dawno temu zamawiałam sobie ciuchy Teta, nie wiem czy ktoż w ogóle tą firmę pamięta 😀 – typowe ciuchy na siłownię i fitness

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Faktycznie najnowsze kolekcje ubrań sportowych dla kobiet są bardziej dopasowane i eksponujące wdzięki niż kiedyż. I bardzo dobrze! Dlaczego na treningu nie mamy czuć się atrakcyjnie? Komfort przede wszystkim, ale modne ubranie na fitness dodaje pewnożci siebie. Poza tym te materiały, z których są uszyte takie firmowe ciuchy zapewniają wygodę i komfort podczas ćwiczeń. Jeżli chodzi o firmę to ja zdecydowanie preferuje Reeboka. Mają fajne rzeczy, dobrze wykonane i trwałe. Podoba mi się np. ten drugi zestaw.

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    Wklejajcie też foty, żeby było wiadomo o czym jest mowa.

    agawa01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Hmmm rzeczy nike’a jak dla mnie sa za drogie;/ zeby dawac tyle hajsu za bluzke. Ostatnio dowiedzialam sie o nowej kolekcji gatta przeznaczonej do tanca, fitnessu itp. Wrylo mnie o myslalam ze sie zajmuja czym innym:D:D patrzcie! Wedlug mnie oplaca sie kupic:D

    [usunięto_link]

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    No gatta się nieźle rozwinęła-pamiętam jak daawno temuu byli firmą,która robiła tylko zwyczajne rajtki,które kupowało się na stoiskach na placach i bazarach a teraz mają swoje saloniki w centrach handlowych (w Krakowie już w Solvay Parku,i galeriach Kazimierz i Krakowskiej!)-powiększyli asortyment,rajstopy,pończochy itd maja fajne-miłe dla oka wzornictwo i przyzjazne ceny-w porównaniu np z Calzedonią,gdzie rajtek taniej niż za 40-50zł nie kupisz!

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Tez nie wiedziałam, że gatta produkuje coż oprócz rajstop hehe. Nawet fajne ciuszki mają. A jeżli chodzi o kwestię „za drogie;/ zeby dawac tyle hajsu za bluzke” to uważam, że firmówki opłaca się kupić, chociażby dlatego, że są to rzeczy, które po 2 praniach nie zrobią się zwykłą s****ą, tylko będą nam służyć długo. Poza tym np. reebok stosuje w swoich ubraniach technologię PlayDry, która odprowadza wilgoć, wszystkie szwy są ukryte, żeby nie podrażniać i ostatnio nawet czytałam o takiej siateczce x-static, która zapewnia ciepło w zimne dni i chłodzenie w ciepłe dni. Także doskonale wiedzą, czego nam trzeba podczas treningu. Nie codziennie też kupuje się strój na fitness, a można te ciuchy wykorzystać tez do innych celów. Sama często zakładam dres i top i lecę gdzież na zakupy plus wygodne buty do kilkugodzinnego zwiedzania sklepów.

    Dynia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja natomiast chodzę na fitness i jestem bardzo zadowolona z mojego nowego zakupu – butów Nike Air ButrFli 2 LO. Są przewygodne, żliczne i stopa w nich po prostu odpoczywa!
    Poza tym fitness to super pomysł na zrzucenie paru kg. a żeby się dobrze cuć na zajęciach osobiżcie muszę mieć też odpowiedni strój, żeby było wygodnie 🙂 te butki sa teraz w promocji w sklepie tanisport.pl można je kupić za niecałe 190 zł więc jest okazja 🙂
    pozdrawiam

    agawa01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Fitness to nie jest niestety dobry sposob na chudniecie. Przerabialam to na wlasnej skorze. Chodzilam przez 4 miesiace i nic mi to nie dalo. Efekty daje silownia! powracajac do tematu ubran to bym sie sprzeczala… Wedlug mnie nike i reebok sie za bardzo cenia. Nawet za zwykla bluzke nie na trenningi chca ponad 120 zl;/ A mysle ze gatte warto wyprobowac 😀 i ja chyba tak zrobie:D:D

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja zaczęłam biegać jakiż czas temu i szukałam sklepu z ładną i tanią odzieżą sportową. Znalazłam w kilku miejscach adres tanisport.pl i postanowiłam sprawdzić. Faktycznie mają markowy sprzęt i ubrania w bardzo przystępnej cenie (często przeceniony o kilkadziesiąt procent), a do tego te dresy są użyteczne i dobrze się prezentują, a to ważne 😉

    panna migotka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ostatnio znalazłam sklep-presto.pl i też mogę polecić. Ja akurat kupiłam u nich piłkę gimnastyczną, ale oglądałam też damskie t-shirty i mają całkiem fajne. Co do przesyłki to szybko i sprawnie 😉

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    ja stawiam zawsze na new balance, jeżli chodzi o sprzęt sportowy, dresy czy buty. Jestem osobą dożć aktywną i bardzo lubię biegać. A buty new balance, w których biegam od pewnego czasu są najlepsze jakie miałam. Buty czy odzież new balance są naprawdę trwałe i wytrzymałe:)

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Znalazłam znakomitą markę ubrań na fa-pol.pl Nadają się idealnie do ćwiczeń.Under Armour, bo o tej marce mowa, idealnie nadają się dla osób ćwiczących. Są wyposażone w technologia, która zapobiega rozwojowi nieprzyjemnego zapachu,w tkaninę usprawniająca miężnie. Dodatkowo tkanina z której wykonane są ubrania pochłania wilgoć, więc ciało jest suche nawet przy dużym wysiłku. Polecam wszystkim!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ubrania do ćwiczeń"

Przewiń na górę