uniwersytet trzeciego wieku

  • Autor
    Odp.
  • kasia2812
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Witajcie może jest w żród was ktoż kto uczęs**** na zajęcia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku?
    Jeżli tak to może podzielicie się swoim dożwiadczeniem?? Chciałabym zapisać mamę na zajęcia aby poznała nowych ludzi trochę się rozerwała czegoż nowego się nauczyła a nie tylko telewizor… ://

    kasia2812
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Hej naprawdę nie ma nikogo kto może podzielić się opinią o UTW??? beczy Szkoda bo już sama nie wiem co zaproponować mamie? czy obsługę komputera czy zajęcia z tańca????

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    słyszałam o Uniwersytetach 3-ego wieku i uważam, że jest to dobry pomysł.
    Myżlę, że Twoja mama sama sobie wybierze interesujące ja zajęcia gdy tylko powiesz jej o możliwożciach jakie jej daje taki Uniwerek 🙂

    kasia2812
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Dziękuję mama trochę sceptycznie podchodzi do tematu ale włażnie próbuję ją przekonać tym jakie ma możliwożci a przede wszystkim poznanie nowych ludzi….bo u nas to taka cisza spokój 😀
    a na zajęciach trochę się rozrusza.. jupi …Pozdrawiam wszystkie seniorki które już chodzą na takie zajęcia ….i dzięki poseł Bożenie Szydłowskiej która patronuję tej akcji u nas w Luboniu, moja mama też tam się zapisze 😆

    storczyk_86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Nawet nie wiedziałam, że
    [usunięto_link] wrote:

    u nas w Luboniu

    działa taki Uniwersytet. SUPER!

    Pozdrawiam „Krajankę” 😉

    kasia2812
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Witaj też dowiedziałam się niedawno….również cieszę się bardzo 😀 przynajmniej zajmę trochę czasu mamie….bo się zasiedziała w domciu i trochę nudno jej jest 🙁 tylko musimy wybrać kierunki dla niej aby mogła się podszkolić i trochę rozruszać.

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Supersprawa, moja babcia nauczyła się na takim obsługi komputera, a potem głosowała na te place zabaw nivea i zamawia kosmetyki z avonu 🙂

    kasia2812
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Też tak uważam 😀 mam nadzieję że mojej mamie się tam spodoba… fajnie że u nas też prężnie działa i jest sporo zainteresowania

    ddoniczkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Niestety nie….

    vanessIk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Może sie spodoba:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " uniwersytet trzeciego wieku"

Przewiń na górę