Upiór w Operze

  • Autor
    Odp.
  • doris26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Czy któraż z Was już widziała? Wybieram się i ciekawa jestem Waszych opinii 🙂

    may
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Moja mama była na filmie i jest w nim zakochana! Cały czas maltretuje mnie muzyką z tego filmu, która nie za bardzo mi sie podoba. Może by mi sie to podobało gdybym nie była do tego zmuszana 😛
    Ale moja mama wybiera się do Wa-wy do teatru Roma na sam musical.
    Wiem jedno – moja mama by Ci gorąco poleciła to zobaczyc 😛

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Widziałam film, zakochałam się w muzyce i planowałam również zawitać w marcu w W-wie, ale jak to w życiu bywa nie poskładało się.

    edyta30wawa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja jeszcze nie byłam, ale bardzo chcę iżć, zwłaszcza, że słyszałam dużo dobrych opinii na temat spektaklu. Tyle, że chciałabym trafić na obsadę z Zagrobelnym, bo dużo bardziej go lubię niż Damiana.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Ja nie byłam.. ale bardzo chciałabym się wybrać.. szkoda że mam daleko do Warszawy.. ale mam nadzieję że coż skombinuję 😛

    RedTea
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ja byłam i szczerze sie rozczarowalam
    uwielbiam teatr Roma widziałam chyba ich wszytkie spektakle a le Upór nie umywa się np: do Kotów czy Grease.

    edyta30wawa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ale wykonanie, scenografia – co było nie tak? A jaka obsada?

    staniszko
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    To sie troche zdziwiłam tą opinią, strasznie byłam zła, kiedy się okazało, że muszę oddać bilety, bo wyjżcie na Upiora pokryło się z pewną uroczystożcią rodzinną. Jednak wolałabym sama się przekonać, bo zapewne muzyka jest przepiękna.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Upiór w Operze"

Przewiń na górę