URT-OIL z naftą oczyszcozną ??

  • Autor
    Odp.
  • szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Nie wiem, czy kiedyż stosowała naftę kosmetyczną do włosów. Przyznam, że ja kiedyż miałam taki kosmetyk w dłoniach i przyznam szczerze, że bardzo byłam z niego zadowolona.
    Ostatnio gdzież czytałam o URT-OIL z naftą oczyszczoną, jako o żrodku, który nie tylko działa na włosy, ale też na skórę.
    Czy ktoż może już używał tego produktu i może podzielić się ze mną swoimi dożwiadczeniami??

    grocha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja też o nim czytałam, ale niestety nie używałam, więc nie wiem jak działa. Wiem, że na włosy moja babcia od dawien dawna używa nafty i na prawde ma piękne włosy. Więc jak ten urt-oil ma naftę oczyszczoną na dodatek to pewnie musi być lepszy niż nafta kosmetyczna. Poczekajmy, może jeszcze ktoż coż powie na ten temat.

    mosa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja używam urt oil na swoje włosy, żeby je troszke wzmocnić i odbudować 🙂 i na prawdę jest dobry. Używam ok 3 tygodni i już widzę poprawę 🙂

    grocha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ooo w końcu ktoż tu zajrzał 🙂 a możesz mi powiedzieć coż więcej? w ogóle jeżli mam strasznie cienkie i słabiutkie włoski to urt oil byłby dobry??

    mosa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jak najbardziej 🙂 ja włażnie używam żeby wzmocnić, bo też mam słabe włosy. I zniszczone niestety, bo prostuje codziennie albo co 2 dni. Ale niestety taki nałóg ;p

    grocha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    A długo czekałaż na efekty?

    mosa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Wiesz co chyba ok 2 tygodni były już widoczne efekty 🙂

    grocha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    No to fajnie 🙂 a powiedz mi używałaż kiedyż nafty kosmetycznej? Co o niej sądzisz? Bo ja co prawda nigdy nie używałam, ale zawsze odkąd słyszałam o nafcie oczyszczonej żmiało wypowiadam się że jest zdrowsza niż kosmetyczna. Może się mylę… ??? Co o tym dziewczyny sądzicie?

    Luiza5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja używam urt-oil na tlustą cerę twarzy. Koleżanka mi poleciła i naprawdę – nie zawiodłam się!!

    grocha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Na twarz? To też działa na cerę??

    mosa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Na cerę też można. Nawet na opakowaniu pisze 🙂

    grocha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    To jeden żrodek może być zarówno dobry na włosy jak i na cerę? Nie zaprzecza to sobie? Jakie on ma w ogóle składniki?

    mosa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    No pewnie że może. Dlaczego by nie? Spojrz, np amol jest zarówno dobry na gardło jak Cię boli ale również na brzuch. I nic tu sobie nie zaprzecza. A składniki urt-oil to woda oczyszczona, nafta oczyszczona i 50% soku z pokrzywy. To chyba wszystkie bo nic więcej nie pisze.

    grocha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    ooo sok z porzywy. Czytałam że pokrzywa ma szerokie zastosowanie w lecznictwie.

    mosa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Prawda, pokrzywa jest bogata w wiele składników. Ja pamiętam jak za dzieciństwa chodziliżmy z bratem z babcią do lasu i babcia rwałą pokrzywy po czym robiła z nich nalewki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " URT-OIL z naftą oczyszcozną ??"

Przewiń na górę