Usunięcia użytkownika.

  • Autor
    Odp.
  • the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Drogie Panie Moderatorki,

    Zgłaszam postulat dożywotniego zbanowania użytkowniczki kasia76. Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego, wystarczy poczytać temat, który założyła.

    Ode mnie argument następujący: jest to osoba chora umysłowo, być może przechodzi jakąż psychozę, manię przeżladowczą… nie wiem, nie znam się na fachowych terminach. Jedno jest pewne – nie jest to osoba żwiadoma tego co pisze, a być może i robi. Uważam, że osoba o skłonnożciach tego typu nie powinna udzielać się na forum i wypisywać tak koszmarnych rzeczy, jak ma to miejsce w tym temacie:

    [usunięto_link]

    Proszę o natychmiastową interwencję.

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Moderatorką nie jestem, ale ponieważ nikt do tej pory nie zareagował, mogę się domyżlać, dlaczego Kasia i jej posty są tu tolerowane.
    Kasia nie łamie regulaminu, a to że być może jest chora na umyżle to… jej osobista sprawa i nam nic do tego.

    Poza tym istnieje możliwożć, że Kasia (o ile na prawdę ma tak na imię) jest zwykłym internetowym trollem, który zakłada prowokujące tematy, a następnie żmieje się z nas czytając nasze odpowiedzi. Ma niezły ubaw z wkręcania ludzi.
    Tak może byc, ale nie musi.

    Gdyby zagłębić się w forum i dokładnie je przejrzeć znaleźlibyżmy jeszcze kilka wątków założonych przez równie dziwne osoby. Niestety jesteżmy wobec nich bezradni.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Usunięcia użytkownika."

Przewiń na górę