Utleniacze do włosów

  • Autor
    Odp.
  • amber
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nie wiem czy wybrałam dobry dział.. Więc żeby bardziej nie zażmiecać wybrałam Hyde Park. Z góry także przepraszam jeżli takowy temat już się pojawił tutaj.. Ale naprawdę.. Ręce mi się trzęsą jakby były zrobione z galaretki.. Już tłumaczę..
    Więc.. parę minut temu chciałam rozjażnić sobie włosy. Jestem naturalną blondynką. Włosy jedynie w niektórych miejscach zaczynały mi ciemnieć.. A wydaję mi się, że jakoż lepiej wyglądam w jażniejszych włosach ( Ale nigdy nie farbowałam włosów). Więc.. po prostu.. ja głupia ”posmarowałam” sobie włosy samym utleniaczem z jakiej farby.. Wiem! Głupi pomysł, co ja narobiłam.. tak się nie robi..
    Chciałam Was prosić o pomoc.. Włosy mam żółte.. przy samej skórze głowy białe! 🙁 Boże ja nie wiem co robić.. Nie wyjdę z domu nawet z psem! Siedze głupia i płacze.. nie wiem co mam robić.. Ja chcę mieć swoje włosy! 🙁
    Wiem, że jest takie coż jak ”odfarbiacz” do włosów.. Zmywa farbę czy coż.. Ale nie wiem czy to podziała na utleniaczu.. Nie wiem co teraz mam zrobić..
    Sa wakacje.. Chce wyjżc..! ale na prawde moje włosy wyglądają teraz tragicznie.. pomóżcie mi Kochane!! ;(

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    O rany! 😯

    Faktycznie,żciąganie koloru nie pomoże w tej sytuacji.Jedyna opcja to zafarbowanie włosów.I najlepiej iżc do fryzjera,bo nie wiadomo co teraz Ci na głowie wyjdzie.Tak więc załóż czapkę i z rana żmigaj do fryzjera 🙂 dobrze,że Ci włosów nie wypaliło tak wogole 😕

    amber
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jeny.. błagam Was.. Tylko nie mówcie mi, że będę musiała farbować włosy..
    ;(
    Ja chce swoje włosy! Swoje! 🙁 Nie przeżyję tego.. ;(
    Jesteż pewna, że odfarbiacz nic nie pomoże? Eh.. Nie chce sobie niszczyć włosów przez farby.. Chciałabym odzyskać swoje włoski.. ;(
    Nie ma innego sposobu?
    Moja Mama jutro z rana idzie jakież sprawy pozałatwiać.. Mówi, że wstąpi do fryzjera.. i popyta się co z tym utleniaczem.. Myżlicie, że coż mi poradzi?
    Może gdybym zafarbowała włosy szamponetką.. I po paru myciach gdyby mi zeszła miałabym swoje włosy?
    Jeny.. nie wiem co ja zrobię.. Nie znam się na tym kompletnie..
    ;(

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    wg mnie żaden odfarbiacz nie pomoże, ale jutro się dowiesz, jak mama wróci od fryzjerki. Polecałabym zafarbowanie włosów jakąż delikatną farbą typu Garnier. moze uda ci się znaleźć kolor zbliżony do twoich włosów, i odrosty nie będą widoczne.

    Powodzenia

    amber
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Wszystko wskazuję jednak, że będę musiała farbować włosy.. Nigdy już nie wróce do naturalnego..;/?
    Nie wiem.. ehh.. jestem załamana..

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    włosy nie zęby – odrosną.. fakt pomysł miałaż na prawdę głupi.. trzeba było od razu pójżć do fryzjera.. fryzjerka by Ci na pewno rozjażniła te włosy.. ale jak to mówi moja siostra „chytry zawsze dwa razy traci”

    amber
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ehh.. na szczężcie nie było tak strasznie.. Fryzjerka zafarbowała mi włosy.. Wyglądają prawie jak moje wczesniej (Bylam blondynka, ale włosy już mi ciemniały).. Mam po prostu teraz jednolity kolor, troszke ciemniejszy od tego który mi już ciemniał.. Mój starszy nawet się nie zorientował xD
    Ale różnice widać są nieco ciemniejsze. No i muszę przyznać, że nawet lepiej mi jest w ciemniejszych włosach oO
    Teraz muszę tylko jakoż bardziej o nie zadbać.. żeby się nie poniszczyły od farby.. Jakież odzywki.. itp.
    No, a jeszcze boję się co zrobię jeżli będę miała odrosty.. Może coż proponujecie żeby tego jakos uniknąć? To znaczy.. Chodzi o to, że teraz kiedy zafarbowałam się po raz pierwszy.. Nie chciałabym robic tego regularnie.. Nie chciałabym farbować włosów już w ogóle..

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    to musisz to przeczekać.. innego sposobu nie ma.. w sumie farba schodzi po jakimż tam czasie..

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    oj głuptasie! Ku przestrodze dla młodych dziewczyn uczących się życia- w drogerii koło stoiska z farbami przechodzimy patrząc się w drugą stronę!Jeżeli koloryzacja- to tylko u fryzjera.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    😀 ja tak farbnęłam mój ciemny bląd na marchewkowo rudy… a miałam latek 15… 😈 po nałożeniu brązu wyszedł mi kasztan…

    cóż… włosy na szczężcie odrastają, i to całkiem szybko 😉

    hania0023
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja zastosowałam rozjażniacz „GOLDWELL OXYCUR PLATIN DUST-FREE”
    ([usunięto_link] )i jestem zadowolona z efektu:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Utleniacze do włosów"

Przewiń na górę