• Autor
    Odp.
  • Gman
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Nie krytukuję Pandy, ale uważam, że popadanie w samozachwyt nad tym programem jest zbędne. Ma swoje zalety i wady (na co wskazują moje argumenty). Technologia jest przyszłożciowa, ale musi sie jeszcze rozwinąć. A dlaczego jest gorąco? Może dlatwgo, że rozmowa nie jest rzeczowa? Dlaczego żadne z was nie pisze o innych antywirusach tylko o Pandzie? Przecież CS wykorzystują również inne programy antywirusowe;)

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Panowie, wdajecie się w dyskusję, która i tak do niczego nie prowadzi. Przebijać się argumentami nie ma sensu. Na każdy program znajdzie się jakiż hak. Temat to phishing, a nie który AV jest lepszy 😉 Więc taka propozycja ode mnie, jak już będziemy pisać o AV, to jedynie o ich sposobach ochrony przez phishingiem i skutecznożcią 🙂

    Gman
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Zgadzam się. Wracając do tematu: kolejny atak phishingowy, tym razem na klientów Ipko. Panu, który zgłosił sprawę gratuluje przezornożci. Innych uprzedzam, ze phishing to nie jakaż „zagraniczna moda” lecz naprawdę, realny problem.

    [usunięto_link]

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    oczywiżcie ,że temat jest o phishingu! a tam się wdarła pewna niepotrzebna dygresja, nie Gman? 😉
    I G data i Panda, to bardzo dobre oprogramownaie av, i na tym możemy poprzestać wracając do konkretów.

    zlodziejstwo w necie zawsze jest problemem, nie wiem czy to ciagle jest za mało informacji na ten temat że ludzie dają sie obić jak dzieci?

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Bicie dzieci jest karalne, ale patrząc na poziom intelektualny niektórych użytkowników sieci aż się prosi przełożyć przez kolano i wtłuc do głowy przez d… podstawowe zasady bezpieczeństwa…
    Więc nie wiem, gdzie leży problem, bo informacji jest od groma, wystarczy poszukać…

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Nie tylko bezpieczeństwa…ortografii też by się przydało 😛 A co do phishingu to niedawno był atak na klientów PKO, tutaj notka: [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " uwaga na phishing"

Przewiń na górę