Uzaleznienie nikotynowe u faceta

  • Autor
    Odp.
  • Becks
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Motywacja – wszystko jest w głowie. Paliłem ponad paczke dziennie pare lat i pewnego dnia tak po prostu przestalem 🙂

    Wczeżniej próbowałem gum ale pomogły tylko na dwa miesiące.

    vangelis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Powiem o sobie. Rzuciłem pół roku temu, po XX latach palenia. Bez gum do żucia, bez plastrów. Przyszedł ten dzień, gdy gwiazdy zaczęły sprzyjać i się udało. No ale wiem, że łatwo nie jest. Podobno niezłe efekty można uzyskać dzięki akupunkturze – wiem tylko ze słyszenia.

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    twoj facet po prostu nie chce walnąc fajkami w kąt bo gdyby naprawde chcial to by po prostu to zrobił i tyle, mam nadzieje ze dojdzie do pewnych wniosków. Ja paliłam paczke dziennie, a teraz…hmmm tylko do piwka przy okazji a o sytuacjach stresowych nie ma mowy po prostu chciałam – i przestałam. Pamietaj o jednym palaczowi tak jak alkoholikowi sama nie pomozesz – on sam sobie musi pomóc, tak czy inaczej powodzenia zycze:):)

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    no dajcie spokój! stary facet i trzeba go niańczyć i zachęcać?? jak on jest FACET, to niech się weźmie w garżć i już! no, chyba że on wcale nie chce rzucić? powiedz mu że jest mięczak i mazgaj, i niech przestanie oszukiwać siebie i wszystkich wokół. fajki to nie powietrze, bez nich nie umrze! 😉

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    tygrysku z fajkami to nie jest tak hop siup i sie rzuca… fajki sa jak narkotyk – po prostu co niektórym sprawiają przyjemnożć, nic nie da wyzywanie od mazgaji no bo wtedy najprawdopodobniej przestanie palic jedynie przy swojej dziewczynie, a zaraz po wyjsciu od niej z domu zajara od razu 5 fajeczek:)

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    moj maz palil pzez 15 lat. obiecal ze jak wezmiemy slub to perzestanie – guzik. obiecal ze jak zajde wciaze to przestanie – a guzik. obiecal ze jak juz dziecko sie urodzi to na bank odstawi fajki – a jeszcze wiekszy guzik. prosilam, namawialam zachecalam wspieralam az wkoncu go wkurzylam i uslyszalam „…nie przesztane palic bo chce palic…”
    od tamtej pory dalam sobie spokuj i sama wiecej zaczelam palic. czasami rowno z nim bo dlaczego tylko on ma smierdziec 👿
    pewnego wieczoru siedzielismy przy komputerze i nalecialo go „… juz nie pale…” poszedl i polamal reszte fajek w paczce. minelo juz ponad 10 miesiecy i trzymam kciuki.
    w pracy siedzi w pokoju z ludzmi ktorzy pala jak stara lokomytywa. jest chwilami ciezko ale nie siega po papierosa.
    trzeba chciec przestac. nie tylko mowic ze sie chce. trzeba poczuc to cos wewnatrz siebie

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    no zgoda Tużko (przepraszam, nie wiem czy odmieniać końcówkę 🙂 )

    ale załóżmy, że mój facet wie, jak bardzo cenię mężczyzn z silnym charakterem, którzy potrafią panować nad przeróżnymi rzeczami, zwłaszcza nad sobą, swoimi słabostkami i emocjami.

    w każdym razie na mojego podziałało 😉

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Łojż ja naszczęsie nie pale 😉 i jestem z siebie dumna 😉
    ale mojego kochanie nie moge tego oduczyc. gdy mu proponowalam, powiedzial „kochanie, probowalem juz tyle razy i mi sie nie udalo. tym razem tez sie napewno nie uda” ehh 😕

    ale slyszalam, ze dobrym sposobem jest.. gdy chce sie zapalic to zanurzyć koniec jezyka w soli :>

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Straszne! ja nie palę , w zasadzie to oboje nie palimy i tak jest najlepiej. Jak już coż robić to we dwoje, albo oboje palimy, albo oboje nie… ciężko wytrzymać z osobą od której zionie fajami :/

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    powiedz mu że ma przy tobie wypalić całą paczkę i się porzygać.
    zaufaj mi, że jak raz to zrobi to już nie ruszy papierosów.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    a on na bank powie: „jasne!!!” i to zrobi.

    musialby byc totalnym debilem.

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    to niech dalej stosuje plastry nikotynowe..

    kotka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Mój kochany też pali i czasem sił już nie mam do tego.. Nienawidzę, kiedy kładzie się do łóżka z popielniczką, bo mam wrażnie, że pożciel mi zaraz będzie żmierdziała papierosami…i też obiecywał, że rzuci..i nic 😥

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Uzaleznienie nikotynowe u faceta"

Przewiń na górę