• Autor
    Odp.
  • lila202
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    Hej czy ktos moze trenowal juz na tym urzadzeniu ? jakie sa efekty??

    anusia1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam
    Z tego co wiem to trening na takim urządzeniu jest dużym obciążeniem dla kręgosłupa, ale fajna zabawa 😀 chyba nie o to Ci chodzi.
    Jest to dodatek do całego programu odchudzania: czyli diety, ćwiczeń, masaży itp. Ja sprawdziłam różne możliwożci i wybrałam: TANIEC :))))))
    Pracuje całe ciało nie tylko dolna czężć i dodatkowo nauczyłam się zmysłowych ruchów, wyczucia rytmu – jak znalazł na karnawał :)))
    GORĄCO POLECAM!!!!!

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    Przed wejżciem do kapsuły, zakładamy na siebie specjalny, piankowy pas, który wyglądem przypomina spódniczkę. Następnie wchodzimy do kapsuły, w której jesteżmy szczelnie zamykani od pasa w dół.
    Poruszamy się pod kontrolą elektronicznych czujników, które monitorują
    pracę serca. Podciżnienie wywołane chodzeniem na stepperze, powoduje silne ukrwienie dolnych partii ciała od brzucha, przez biodra i uda, aż do stóp, dzięki czemu przemiana materii jest przyspieszona i organizm w tych miejscach pozbywa się tkanki tłuszczowej. Następuje rozkład kwasów tłuszczowych i redukcja tkanki tłuszczowej, a efekty utrzymują się przez wiele miesięcy.
    Zaletą tej metody jest spalanie tłuszczu w miejscach szczególnie uciążliwych, niedostępnych dla organizmu w czasie zwykłych ćwiczeń. Po 10 treningach, suma obwodów zmniejsza się nawet o 30 cm.
    Jeden zabieg trwać powinien 30 minut, w trakcie których należy spożyć 0,5 niegazowanej wody mineralnej. Minimalna zalecana ilożć zabiegów to 10, dla osiągnięcia trwałych i widocznych efektów zaleca się skorzystanie z 20 – 40 zabiegów Vacu Step. Trenować można 3 – 4 razy w tygodniu, ale należy pamiętać, żeby przerwa pomiędzy poszczególnymi zabiegami nie przekraczała 2 dni.
    Vacu Step likwiduje nie tylko skutki, ale także przyczyny powstawania cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej we wskazanych miejscach. Jest to obecnie najbardziej efektywna metoda dająca pewnożć sukcesu, pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilożci zabiegów. Jest to również doskonała metoda na pozbycie się tzw. „zimnych stóp”.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Vacu Step"

Przewiń na górę