• Autor
    Odp.
  • Korni78
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Tyle o tym cellulicie!!!!
    a ja mam jeszcze coż nowszego….VelaShape 😀
    W Ameryce wszystkie gwiazdy tego używają,i mamy ją wreszcie w Polce.Jestem z Wrocka,więc tu testowałam,ale jest chyba tylko w jednym miejscu-Dermamed na Żeromskiego.
    Już wiem,dlaczego tak dużo się pisze o tym urządzeniu,ponieważ jest REWELACYJNE 😆
    Wystarczy raz w tyg.przez 5 tyg. i obwody się zmniejszają a cellulit zanika.Spróbujcie babeczki, nie będziecie żałować!

    jagodaala
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    hej ja przetestowałam aparat velashape (w warszawie) na własnej skórze ! rewelacja polecam bo naprawdę warto pięknym być 😀

    jagodaala
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    hej ja przetestowałam aparat velashape (w warszawie) na własnej skórze ! rewelacja polecam bo naprawdę warto pięknym być 😀

    Paulinka 74
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Hey:)
    Ja też jestem wierną klientką DermaMed i jestem mega zadowolona z tych zabiegów VelaShape!!!! No i załapałam się na tą obniżkę więc podwójnie jupi 🙂

    Alicjaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Widzę, że dziewczyny korzystacie z tego samego instytutu co ja 😀 jaki ten żwiat jest mały 🙂
    Ja o velashape dowiedziałam się od koleżanki i też poszłam a z efektu jestem bardzo zadowolona, no a mój chłopak jeszcze bardziej 😉
    Niestety moja znajoma poszła na podobny zabieg do jakiegoż nieznanego salonu, wydała kasę i nic, jeszcze jej jakież sińce powyłaziły na nogach, masakra. Dlatego ja zanim zdecydowałam się na cokolwiek zasięgnęłam opinii znajomych i tak trafiłam do dermamed 🙂
    A swoją drogą, ciekawe się kiedyż poznamy na miejscu 🙂

    Paulinka 74
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Hey,
    Rany,mam nadzieję, że jej te sińce szybko zeszły. A swoją drogą to w życiu nie poszłabym do niesprawdzonego miejsca dlatego jestem wiernym klientem jak już się przekonam to tam wracam 🙂 (zabrzmiało jak bumerang 😀 ).
    Velashape sprawdził się genialnie dlatego planuję ten zabieg powtórzyć za jakiż czas w dermamed.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Ale co to włażciwie jest to VelaShape? Wytłumaczycie jak to działa?

    Alicjaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Pumpkin, zabieg uważam za relaksujący i można się trochę odstresować po ciężkim dniu. Jeżli jesteż z wrocka tak jak ja to zajrzyj do dermamed – znają się na rzeczy.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    To już się boję tych co się nie znają. 😉 A ile zabiegów już zrobiłaż?

    arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    hej – no ja po 3 zaczęłam zauważać jakiekolwiek efekty – a w sumie wybrałam 6
    teraz własnie myżlę, aby je powtórzyć, bo niestety nic nie jest na całe życie, a poza tym chciałabym jeszcze bardziej ujędrnić tyłek.

    Miliana43
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    zabiegi tego vela mialam jakies pol roku temu w salonie laime w krakowie i jesli o nich chodzi to mają niezlą opinię bo faktycznie te zabiegi dzialają i ja po pól roku nadal nie mam wiekszosci cellulitu natomiast mysle zeby sobie zrobic za jakis czas kolejna serie tak zeby to podtrzymac, generalnie fajny zabieg i mnie akurat nie bolał zeszlo mi po 7 zabiegach 10 cm w brzuchu

    ada21
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Hmm ciekawe u nas tego jeszcze nie ma przynajmniej nie słyszałam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " VelaShape"

Przewiń na górę