• Autor
    Odp.
  • masha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    No to ja miałam niecałe 18 lat.

    Polish Princess
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A ja mam 16 lat i jestem pół dziewicą… 😆 No bo z moim facetem uprawiałąm seks oralny i analny 😳 I tak naprawdę jestem troszkę zgubiona, no bo to triszkę dziwne

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    dziewicą się jest albo nie:)

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    @Polish Princess wrote:

    A ja mam 16 lat i jestem pół dziewicą… 😆 No bo z moim facetem uprawiałąm seks oralny i analny 😳 I tak naprawdę jestem troszkę zgubiona, no bo to triszkę dziwne

    Istotnie, to troszkę dziwne. 🙄 Ty się jeszcze zastanawiasz? O dziewictwie nie stanowi tylko przerwana błona dziewicza. Wg. mojej oceny Ty nie jesteż już dziewicą, to, że używałaż innych otworów ciała będąc tak blisko w łóżku z chłopakiem/facetem z pewnożcią nie ma nic wspólnego z czystożcią.
    Nazywanie siebie dziewicą w tej sytuacji byłoby hipokryzją.

    A’propos dziewictwa – jeżli dziewczynce przerwie się błona dziewicza, ale nie była nigdy w łóżku z facetem to dla mnie może ona się nazywać dziewicą.

    I odwrotnie – jak dziewczyna wyczyniała już różne rzeczy z facetami, a błona dziewicza jest nieprzerwana, na swoim miejscu to dziewicą już nie jest.

    To jest moje zdanie na ten temat. Wszystko rozgrywa się w psychice, a nie zależy od kawałka błony.

    Chyba, że lekarz pyta Cię o to czy jesteż dziewicą, to możesz odpowiedzieć zgodnie z tym co wiesz o stanie swojej błony dziewiczej, a nie stanie psychicznym.

    Sonia86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    W wieku niecałych 17 lat 🙂

    cropka
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    jestem dziewicą i jestem z tego dumna, dodam ze jestem nastolatka.

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Hmm inicjacę seksualną przeżyłem w wieku 19lat.

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    20

    ja-to-ja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    wczoraj straciłam dziewcitwo, dzisiaj krwawie w dalszym ciągu..czy coż jest nie taK?

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Zdaje się, że to po prostu się zdarza.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja-to-ja
    oj nie wiem ja tam nie miałam takich rzeczy 🙂

    ja-to-ja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    a bolało was podbrzusze?

    niepowazna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    wczoraj straciłam dziewcitwo, dzisiaj krwawie w dalszym ciągu..czy coż jest nie taK?

    Ja straciłam je niecały tydzień temu ( rocznikowo 19 lat. 🙂 ). Krwawienie wystąpiło, ale tylko przez moment, nie wiem może dostałaż po prostu okres.?

    ja-to-ja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ehhh okres za ponad 2 tygodnie, krwawienie ustapiło już – po 2 dniach ale cholernie boli mnie podbrzusze w dalszym ciągu ;/

    niepowazna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ehhh okres za ponad 2 tygodnie, krwawienie ustapiło już – po 2 dniach ale cholernie boli mnie podbrzusze w dalszym ciągu ;/

    Wydaje mi się że powinnaż się z tym zgłosić do ginekologa, nie wydaje mi się żeby to było normalne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " W jakim wieku przeżyłyżcie swój pierwszy raz?"

Przewiń na górę