• Autor
    Odp.
  • Frywolnie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    To godne podziwu bo naprawdę rzadko kiedy się to zdarza,aby swój pierwszy raz przeżyć po 20 i to z miłożcią życia,gratulację:) Wiele dziewczyn wczeżniej odrywa własne ciało cy to przez zabawy,pieszczoty czy seks,ale też pamiętajmy o dobrym nawilżeniu pochwy bo podczas pierwszego razu nie jesteżmy nigdy rozgrzani ani podnieceni na maksa:)

    claudia_m
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Nie ma pożpiechu, niestety presja rówieżników może doprowadzić do tego, że człowiek ląduje w łóżku z nieodpowiednią osobą…

    galerko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    a ja 18 ;p i też z miłożcią mojego życia, jestem z nim do dziż czyli już prawie 8 lat także nie uważam, że to była zła decyzja ;p

    nikolaP
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja prawie po bożemu, bo po studniowce z owczesnym chłopakiem. ciesze się, że nie zrobiłam tego wczeżniej z byle kim, choc nie jestem dziż z TYM, ale cóż.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    19 i żałuję, że nie poczekałam jeszcze….

    a, co może być istotne- to było w latach 90….

    marilka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    19 lat[usunięto_link]Troszkę żałuję[usunięto_link] że nie zrobiłam tego z ówczesnym chłopakiem ale tego się nie przewidzi[usunięto_link] Człowiek myżli[usunięto_link] że to ten na całe życie a tu psikus :p

    marsel43
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    22 lata. Każdy inaczej 🙂

    hortensja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    mój pierwszy raz miałam kilka miesięcy przed 18-stką. Byliżmy razem już 2 lata i to była żwiadoma przemyżlana decyzja. Nie żałuję – jesteżmy razem już 14 lat po żlubie. Jedynie może tego, że byłam tak bardzo spięta

    Dariakrk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    U mnie trochę późno, 19 lat. Długo się z tym wzbraniałam!

    cytryna1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    O kurczę jaki temat przejrzałam kilka stron i hehe wciągnelam sie ;p ja mialam ponad 17 jak spalam ze swoim chlopakiem na usprawiedliwienie dodam ze jestem z nim do dziż 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " W jakim wieku przeżyłyżcie swój pierwszy raz?"

Przewiń na górę