• Autor
    Odp.
  • motylek1007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Witajcie, moj problem, czy tez moje przewrażlwienie polega na tym, że jakis czas temu przypadkowo dowiedzialam sie ze moj mężczyzna prowadzi erotyczne rozmowy przez gg z jedna kobieta.
    Przyznaje ze bylam w szoku i to niemałym… nie spodziewalam sie po nim czegos takiego, postanowilam ze nie ma co owijac w bawełne i tego samego wieczora zadzownilam do niego i wszystko z siebie wyrzucilam.

    Byla wielka awantura (ja tylko krzyczalam), przyznał sie, ale powiedzial ze to bylo tylko rozmowy…i przysiegał mi ze juz nigdy sie nie powtórzy, jednak nie ufam mu na chwile obecna…

    duzo rozmawialismy, mowil jak bardzo tego żałuje, przyznał ze byla to zdrada psychiczna (nadal nie rozumiem dlaczego to zrobil) ale przysiegal na wszystko ze nigdy mnie nie zdradzil fizycznie i zakonczyl juz te rozmowy.

    postanowilam dac mu tylko czy az szanse, ale zaznaczylam ze jeżli nie uda nam sie tego skleic odchodze…

    sprawa jest 'żwieża” i nadal mnie boli, chcialabym zaufac, zapomniec ale nie wiem czy dam rade.

    Byl ktos w sytuacji podobnej?

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Nie byłam w takiej sytuacji. Trudno mi powiedzieć, co bym zrobiła na Twoim miejscu, na pewno czujesz się okropnie. Teraz musi się mieć na bacznożci, miej na niego oko. Pozdrawiam!

    motylek1007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    wiadomo ze przez jakis czas bede nieufna, ale z drugiej strony ciągle sprawdzanie i schizowanie jest dla mnie bez sensu…

    dodam ze kiedys zostalam zdradzona i boje sie po prostu powtórki

    forgive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Na szczężcie nie byłam w takiej sytuacji, ale wcale Ci się nie dziwię, że boisz się mu zaufać. Jeżli się kochacie to daj mu jeszcze jedną szansę. Może tym razem nie zawiedzie. Jeżli dalej będzie leciał w kulki to chyba bez sensu żeby cały czas Cię ranił. A on dobrze zna tą kobietę? To jakaż jego znajoma? A może wasza wspólna?

    motylek1007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    to jego koleżanka ze studiów, zapytalam czy cos go z nia łaczy, mowi ze nie, wrecz przysiegał, powiedziall tylko ze za czasów studenckich mieli ze soba „jeden numerek połownikowy” – co tez mnie zaskoczylo negatywnie, ale wiadomo nie znam mnie wtedy wiec ok…

    ja nie znam tej dziewczyny ale teraz cholernie mnie ciekawi jak ona wygląda

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja mialam podobna sytuacje. jak mieszkalam jeszcze w brukseli a moj chlopak w holandi to wiem ze pisal z jakimis dziewczynami az raz jak cos robilam na kompie napisala jakas dziwucha czy idzie z nia w koncu na studniowke byla awantura to bylo w styczniu chyba, i wtedy powiedzial ze juz nie bedzie do niej pisal, w maju jak mieszkalismy razem ona znowu do niego napisala byla awantura….az w koncu gdzies pazdziernik listopad odkrylam ze moj facet mial konto osobne na skype i pech chcial ze weszlam na niego i wszyyyyyyyyyyyystko przeczytalam, bylo mi przykro i okropnie sie czulam ze mnie oklamywal zadzwonilam i wykrzyczalam ze wiem o jego koncie i zeby sie nie pokazywal na oczy zamklam drzwi i wlozylam klucz zeby nie wszedl ale prawie wywazyl drzwi i zaczal mnie przepraszac wiem ze nigdy sie nie spotkal z nimi, to jest jego ostatnia szansa, tlumaczyl sie ze mu sie nudzilo i ze sobie jaja robil z tych bab, na szczescie teraz znalazl sobie inne zajecie i siedzi caly czas na stronie z torrentami

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    a powiedzial dlaczego pisze z innymi? jest spelniony w sexie czy nie? moze tu tkwi problem

    motylek1007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    a powiedzial dlaczego pisze z innymi? jest spelniony w sexie czy nie? moze tu tkwi problem

    nie są to kobiety ale jedna kobieta….wiem bo dogłębnie to sprawdzilam.

    co do sexu to czuje sie spełniony, ja raczej nie mam zahamowan…

    niby tłumaczy ze to tylko rozmowa dla jaj ale w to akurat nie wierze, pytalam czy mu czegos brakuje, czy cos nie tak ale zaprzeczyl

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    jezeli Wam sie uklada, wowczas to b. dziwne, osobiscie gdy jestem z kims od razu ucinam wszelkie dwuznaczne rozmowy i nikomu nie daje powodow do domyslow, daj mu szanse i nie kontroluj go bo pommo ze teraz bedziesz miec podejrzenia to niezdrowe i nikomu nie sluzy, jak nie przestanie i znow to wyjdzie na jaw to kosz niestety z Twojej srony wskazany

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Jak nie kontroluj? Teraz włażnie powinna wiedzieć co robi. W końcu zawiodła sie na nim. Gdybym ja takie coż odkryła, to długo musiałby odbudowywać moje zaufanie. Jednak jak na razie mówi mi o wszystkim, nawet jeżeli jest to bolesne dla mnie.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    kontrolowanie, przeszukiwanie archiwum i inne tego typu zagrania nie sa w moim stylu. uwazam, ze lepiej sie po prostu rozstac z klasa niz posuwac sie to takich zachowan, ktore sa meczace dla obu stron i w dodatku sa po prostu zenujace.

    na szczescie mnie ten problem nie dotyczy. moj facet nie jest beznadziejnym kolesiem, ktory ucina sobie erotyczne gadki na czatach…o gg juz nie wspomne, bo zwyczajnie nie uzywa. mysle, ze tego typu zachowania sa typowe dla charakterystycznej grupy facetow, na ktorych ja po prostu nie zwracam uwagi. nie moglabym bowiem byc z plytkim kretynem i kazdemu to odradzam:)

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    ehhhh ci faceci… tacy wlasnie sa. ja juz nawet zaczynam sie przyzwyczajac do mysli ze prawie wszyscy tacy sa – jak nie zdradzaja to jakies inne kretynstwa uprawiaja. mam duzo kolegow i jakos tak wychodzi ze sa przy mnie szczerzy i nie owijaja w bawelne jesli chodzi o ich „grzeszki”. no i tak szczerze powiem ze obraz meskiej populacji w moim umysle nie przedstawia sie zbyt kolorowo 😉

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    w moim związku nie ma miejsca na brak szczerożci
    zawsze mówimy sobie wszystko albo o wszystkim wiemy
    nie miałam takiej sytuacji

    myżlę ze co jakiż czas powinnaż filtrować jego kontakty i sms’y
    oraz wszelkie komunikatory z jakich korzysta

    jeżeli sytuacja sie powtórzy wiesz co powinnaż zrobić
    to dobrze ze dałaż mu jeszcze jedna szanse bo wszyscy popełniamy błędy
    może mówił szczerze i chce sie jakoż poprawić

    motylek1007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    moj facet nie jest beznadziejnym kolesiem, ktory ucina sobie erotyczne gadki na czatach…

    mimo wszystko nie jest on beznadziejnym kolesiem 😕

    Nifares
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    kontrolowanie, przeszukiwanie archiwum i inne tego typu zagrania nie sa w moim stylu. uwazam, ze lepiej sie po prostu rozstac z klasa niz posuwac sie to takich zachowan, ktore sa meczace dla obu stron i w dodatku sa po prostu zenujace.

    na szczescie mnie ten problem nie dotyczy. moj facet nie jest beznadziejnym kolesiem, ktory ucina sobie erotyczne gadki na czatach…o gg juz nie wspomne, bo zwyczajnie nie uzywa. mysle, ze tego typu zachowania sa typowe dla charakterystycznej grupy facetow, na ktorych ja po prostu nie zwracam uwagi. nie moglabym bowiem byc z plytkim kretynem i kazdemu to odradzam:)

    odnoszę nieprzeparte wrażenie, że parvati za bardzo chwali się swym idealnym facetem i swoją klasą niebywałą A może w rzeczywistożci jest walona w rogi, poniżana i znosi to w milczeniu byle tylko mieć samca ???

    bez urazy 🙂

    pozdrawiam

    Motylku

    Przeszłam przez podobne chwile, minęło już sporo czasu i dalej nie do końca mu ufam … niestety
    Nie sprawdzam jego gg czy poczty ale ….. to raczej z obawy że coż znajdę

    nie jest lekko ale też nie zrobił czegoż takiego, ze musiałabym odejżć On tylko gadał z koietami (na zwykłe tematy i jak przeginały to je zbywał), ktrych ja nie toleruje z prostej przyczyny – z chęcią by wlazły do łóżka mojego faceta

    Jak chcesz się bawić w sledczego to zrob to Ale wiedz, że caly zwiazek straci urok Bedziesz jak pies gonczy węszący wszędzie oszustwo Dlugo twoja psychika nie wytrzyma tego

    pozdrawiam i współczuje Ci bardzo

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " w rozterce"

Przewiń na górę