• Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Tak wiem wiem, dopiero żrodek zimy, a ja już o wakacjach myżlę. No ale z drugiej strony to już tylko kilka miesięcy zostało. Macie już jakież plany na zbliżające się Lato? Ja już zaczynam o tym myżleć, żeby znowu nie planować tydzień przed urlopem:) Jak macie zamiar spędzić Lato 2011?:)

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Mi się marzy wyjazd nad morze 🙂 lub włażnie w takie miejsce odludne, bez cywilizacji… Zobaczymy co z tego się spełni 🙂
    Chciałabym żeby to lato już było lub co najmniej wiosna… 😀

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    W zeszły roku byłam nad morzem, więc tego lata muszę wymyżlić jakież inne miejsce. Chociaż… morze jest taaaakie romantyczne….

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Tak, ja już włażnie wymyżliłam pierwszy punkt programu na wakacje:) Koncert coldplay na openerze nad morzem:)

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Now idzisz afro_disiac 🙂
    kiedy ten koncert?? może się zobaczymy ?? 😆

    Gusia3D
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    My w tym roku nietypowo, na wakacje wybieramy się w … maju. Główne powody tej decyzji są dwa: problem z urlopem w sezonie i, standardowo, kasa kasa kasa! No ale, dobry i maj przecież, o pogodę się nie martwimy, bo jedziemy podbijać Grecje, a tam już od marca ciepło! Nocujemy na polach namiotowych, przemieszczamy się za pomocą tamtejszego transportu, a do Barcelony lecimy w promocji xxxxxxxxxxxxxxxxxx Tylko do końca maja maja Czeska linia Airlines organizuje tanie loty do Aten i Sofii xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    edit:
    jakubek

    ptysia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    A ja jak zwykle nie planuje swoich wakacji, bo uważam że improwizacja jest najlepsza. Kto wie, może się Chorwacja uda albo Hiszpania i Anglia. Jeżeli nie, to trzeba będzie wyskoczyć nad morze i w góry, ale kiedy i gdzie to się wszystko okaże bliżej wakacji – kilka dni przed wyjazdem. 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wakacje:))))))"

Przewiń na górę