WALENTYNKI – to dzisiaj :)

  • Autor
    Odp.
  • eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    co to co dostałyscie czy tez dostaliscie?
    ja dostalam podusie w ksztalcie cukierka jest w kolorze rozowym i napisy kocham cie i jakiegos misia z roza…. do tego róze czerwona…
    ja jemu kupilam obcisle bokserki…
    a wy co?

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    u mnie dzis sa walentynki i rocznica slubu.
    rano do meza plecow zlozylam zyczenia. nie pracuje wiec glupio prosic go o kase zeby mu prezent kupic. troche bezsensu.
    nie dostalam nic. nie zostalam przytulona. nie dostalam calusa. maz jest w pracy wiec spedzam wieczor samotnie. jak wroci bede spala.
    gorzej byc nie moglo 😥

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ojej… ale jeszcze moze cos dostaniesz… moj wlasnie siedzi i oglada M jak milosc…

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja nawet nie probuje przelaczyc. dziecko oglada w moim lozku kubusia puchatka 🙂
    a swoja droga to dziwne ze twoj facet oglada taki serial 😆

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    hehe.. no coz juz ogladal jak mnie jeszcze nie znal.. przed chwila byl na swoim forum a samochodach a teraz on oglada tv… 🙂 potem na wspolnej 🙂
    a wsumie to dlaczego dziwne?

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    no bo ja myslalam ze tacy mezczyzni nie istnieja…
    i jeszcze na wspolnej…
    rozmarzylam sie 😳

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    bo wlasciwie to wiecej kobiet oglada tego typu seriale. no ale ja tez mam paru kolegow-milosnikow m jak m np. ja tez to kocham. Dzis swietny odcinek byl;)
    A jesli chodzi o temat, to ja kupilam swemu lubemu bokserki obcisle szare z narysowanym ptaszkiem i z podpisem „najcudowniejszy…. ptak!” hehe taki na allegro zamowilam, ale napis sama wymyslilam 😛
    a on kupil mi komplet seksownej bielizny. Wlasnie zaraz do mnie wpadnie 🙂 wolna chata 😈

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    o rety no to upojnych walentynek 😳

    canela
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    A ja dostalam roze i kartke ale tylko dlatego ze sie upomnialam o nia bo jak bym tego zrobila to pewnie bym nic nie dostala :-(.
    A tak po za tym to moje walentynki byly okropne zamiast sie do niego przytulac to sie poklucilismy… ech mam tego dosyc…

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    oj przestancie 😉 powiem Wam, ze walentyki sa dla zakochanych dzieci, a pary z dłuzszym starzem juz tak tego nie obchodza. Zwykle tak bywa.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    a ja dostałam róże, łańcuszek, i walentynkę z misiem jak ja czytałam to się wzruszyłam 😥 a ja przygotowałam tzn. kupiłam 😉 po dwa ciastka tortowe i walentynkę było miło 😉
    a co do stazu to jestesmy prawie 8 lat i zawsze obchodzimy walentynki 😀

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    my nie obchodzimy walentynek w stylu kwiati karteczki misie pysie itd ale wczoraj było i bez tego przepięknie najpierw wiadomo co w domciu a pozniej pyszna kolacyjka w knajpie jak dla mnie walentyki byly extra 😆

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    ja mam w wekeend dostać zestaw naszyjnik, bransoletka i kolczyki… i mnie szlag mały trafia jak pomyżle ile za ten zestaw zapłacił, ale kazał mi się tym nie przejmować… 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " WALENTYNKI – to dzisiaj :)"

Przewiń na górę