walentynkowe prezenty

  • Autor
    Odp.
  • Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Witam Panie. Ciekawi mnie co kupicie swoim facetom/mężom na walentynki. Sama nie mam pomysłu dlatego zakładam wątek, może kogoż zainspiruje (np mnie) Chodzi o coż z czego facet będzie się naprawdę cieszył. Jarek (mój) interesuje się głównie motoryzacją – ale na samochód dla niego mnie nie stać 👿 wiem że to sprawa indywidualna ale może kiedyż trafiłyżcie w taki idealny dla każdego mężczyzny” prezent 😛 a może prezent innego typu 😉 co o tym myżlicie ❓

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Ja dla mojego faceta (też maniaka motoryzacji), będę w ten dzień wyjątkowo „dobra” tak żeby zobaczył jaką ma wspaniałą narzeczoną. Do tego wspólny wieczór przy kolacji (może nawet sama coż ugotuję:) potem niezapomniany wieczór. A z takich bardziej „rzeczowych” prezentów to jakież autko może ( z tąd: [usunięto_link]) bo kiedyż wspominał że chciałby się takim pobawić, lubi motoryzację itp, a jak wiadomo faceci to wieczne dzieci . Albo może jakiż gadżet elektroniczny ( [usunięto_link] ) czy coż w tym stylu. W każdym razie Jarek lubi takie „zabawki dla dużych chłopców” więc może dla innych też będą ok.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " walentynkowe prezenty"

Przewiń na górę