• Autor
    Odp.
  • Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Z serii Cashmere Care istnieją także kremy 45+ i 55+. Kosmetyki te są w zestawie, który zawiera Dax Cosmetics Cashmere Care Krem+serum 2w1 na dzień i noc do cery normalnej i mieszanej oraz
    Dax Cosnetics Cashmere Planet Essence bankietowa maseczka usuwająca oznaki zmęczenia. Stosowanie tych dwóch kosmetyków wyraźnie poprawia kondycję skóry i widocznie zmniejsza zmarszczki przy regularnym stosowaniu. Bardzo polecamy te produkty.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Czytam sporo pozytywnych opinii na temat tych kremów,więc z całą pewnożcią nie zaszkodzi spróbować takiej kuracji. Poza tym walka ze zmarszczkami to nie tylko kosmetyki,to również aktywny i zdrowy tryb życia.

    lubieherbate
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    ja jeszcze bardzo nie posiadam zmarszczek ale np moja mama stosuję krem na dzień i na noc mezzolaser 50+. Według mnie po pewnym czasie stosowania rzeczywiżcie zmarszczki stały się nico mniej widoczne a skóra bardziej nawilżona i rozpromieniona.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Dzięki za opinię,o kremie nie słyszałam,teraz będąc w drogerii na pewno zwrócę na niego uwagę a jeżeli jeszcze któraż z Was go używała to bardzo proszę o opinię:)

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    W celu wypełnienia zmarszczek, możesz rozważyć także zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Odmłodzenie skóry w okolicy ust osiągniesz także dzięki laserowi frakcyjnemu CO2. światło lasera obudzi głębsze warstwy skóry do produkcji kolagenu i naturalnej odnowy. W celu spłycenia zmarszczek i przywrócenia gładkożci skóry, możesz zdecydować się również na zabieg mezoterapii igłowej.

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    ja stosuje argan face oil, wybralam ten z kwasem hialuronowym bo chce nawilzyc porzadnie skore, ale mojej mamie kupilam z pro retinolem, to juz typowo na zmarszczki

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    W takim razie skoro stosowałaż to możesz napisać czy jest on skuteczny bo ostatnio wiele słyszy się o tym zabiegu na forum,czekamy na informacje.

    juliakowalska333
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Szczerze polecam kremy ze śluzem ślimaka. Zapobiegają zmarszczkom i je minimalizują, nawilżają i rozświetlają. Moja mama stosuję już od pół roku i wygląda promiennie, bez znaków starzenia. Duży wybór mają w Skin79.

    juliakowalska333
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Na zmarszczki najlepiej sprawdzają się kremy ze śluzem ślimaka, świetnie je wygładzają i wypełniają! Benton od Skin79 ma podobno świetną linię takich produktów. Najlepiej sprawdź na ich stronie www

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Walka ze zmarszczkami"

Przewiń na górę