Walka ze zmarszczkami

  • Autor
    Odp.
  • NataliaR
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Chce w pewnym stopniu polepszyć swój wygląd a dokładnie pozbyć się, albo chociaż zminimalizować okropne zmarszczki, jakie pojawiają się tu i ówdzie na mojej twarzy, co byżcie doradzili z kremów na te przykrą przypadłożć z którą ostatecznie każda kobieta musi się zmierzyć?

    lukmol26
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Współczuję, dla mnie ten problem dopiero kiedyż nadejdzie, ale moja matka korzysta z kremu infusion 02 zamawianym z sklepu cofamyczas i widzę efekty oczekiwane:)

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Chce w pewnym stopniu polepszyć swój wygląd a dokładnie pozbyć się, albo chociaż zminimalizować okropne zmarszczki, jakie pojawiają się tu i ówdzie na mojej twarzy, co byżcie doradzili z kremów na te przykrą przypadłożć z którą ostatecznie każda kobieta musi się zmierzyć?

    polecam miłożć faceta, którego masz przy sobie
    dla niego liczysz się Ty, a nie jakież starzenie… 🙄

    uwierz mi! i jeszcze dużo się żmiej – poprawia twarz – powaga, Natalio! hej! :-

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Wyjątkowe i urocze jest to co piszesz Hard…. Ale włażnie tak sobie myżlę, czy rzeczywiżcie za te kilkanażcie lat będziecie nas nadal kochać… Jak już naszą twarz pokryją zmarszczki, ciała przestaną być jędrne i cała fizycznożć się zmieni… Czy nadal będziecie widzieć w nas to, co teraz… Czy może uciekniecie do jakiejż młodej i żwieżej…. No ciekawa jestem, ciekawa…

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Fanie napisane tylko,że może Natalia szuka faceta:)Wszystko zależy chyba ile ma lat.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Wyjątkowe i urocze jest to co piszesz Hard….

    powaga? Afro, żlę Ci buziala w 2011… doleciał? 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Ale włażnie tak sobie myżlę, czy rzeczywiżcie za te kilkanażcie lat będziecie nas nadal kochać… Jak już naszą twarz pokryją zmarszczki, ciała przestaną być jędrne i cała fizycznożć się zmieni… Czy nadal będziecie widzieć w nas to, co teraz… Czy może uciekniecie do jakiejż młodej i żwieżej…. No ciekawa jestem, ciekawa…

    wiesz i vice versa 🙂 ważne jest, czy nawzajem się zaakceptujemy, gdy będziemy się starzeć 😉 w sumie fajne, ale nie wszyscy to wytrzymują… a Ty? 😯 np. w r. 2041 😀

    ps. wiesz, mogę mieć nieco szpakowate włosy, nie wiem co będzie z moją prostatą i… jak będą widzieć moje oczy 😆 cholera Ciebie zawsze będę widział młodziutką. Afri 😉

    Wiotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja niestety tez walczę ze zmarszczkami, a może bardziej z ich ukryciem, zminimalizowaniem. Mogę żmiało polecić kremy z kwasem hialuronowym, tylko patrz na zawartożć w kremie tego składnika. Do tego wyszukałam tabletki z tym składnikiem i okazało się, że jak zaczęłam nawilżać organizm od wewnątrz to zauważyłam rezultaty. Najlepsze efekty to są jak robisz to dwutorowo, czyli nawilżanie od zew. i wew. 😛 Relastan ma jeszcze w sobie beta karoten co poprawia koloryt. Zmarszczki mi się wygładziły i skóra wygląda na promienną! jestem bardzo zadowolona z efektów!

    Karo38
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mogę polecić zabieg Angel system. Wypróbowałam i musze powiedzieć, że efekty są zdumiewające. Co prawda nie są widoczne od razu. Dopiero po jakimż czasie. Polega to na pobraniu krwi, koncentracji osocza i ostrzykiwaniu nim twarzy. brzmi groźnie, ale nie boli i nie ma żadnej opuchlizny 🙂

    shhhowmac
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Mogę polecić zabieg Angel system. Wypróbowałam i musze powiedzieć, że efekty są zdumiewające. Co prawda nie są widoczne od razu. Dopiero po jakimż czasie. Polega to na pobraniu krwi, koncentracji osocza i ostrzykiwaniu nim twarzy. brzmi groźnie, ale nie boli i nie ma żadnej opuchlizny 🙂

    Stosowałam ten system, tak się strasznie go bałam, ale to nic strasznego i przynosi duże rezultaty 🙂

    slonse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    twarz nie może być zbyt szczupła. Wtedy widać bardziej zmarszczki.

    Kinia2000
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    A ile kosztuje ten Angel system? I jak długo utrzymuje się efekt?

    ada21
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Z zmarszczkami trzeba walczyć cały czas od powstania ich bo jak są już duże to już nic się nie da zrobić:(

    KaminskaJoasia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dokladnie

    Karo38
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zabieg Angel kosztuje ok 3 tys i efekt utrzymuje się ok 1 rok.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Jak dla mnie zbyt drogi zabieg i też sam efekt nie utrzymuje się tak długo bo tylko przez rok. Zgadzam się,że ze zmarszczkami należy walczyć od początku ich powstania,tutaj wskazane będą skuteczne kosmetyki- głównie kremy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Walka ze zmarszczkami"

Przewiń na górę