Wasza bielizna:)

  • Autor
    Odp.
  • joasia4786
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Kupujecie czasem ekskluzywną bieliznę? A znacie taką jak bielizna DONNA? co o niej myżlicie?? miałyżcie już stycznożć z produktami tej firmy?

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    czasami coż kupię ekskluzywnego ::)
    A o bieliźnie DONNA ? sama nie wiem, nie kupowałam nigdy, ale z pozoru to OK 🙂

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    a ja DONNA nie znam ;). N****ętniej to na kupowanie bielizny chodzi mój facet, wtedy razem ze mną włazi do przymierzalni i zamienia się w prawdziwego krytyka.A potem, już po zakupie tak się cieszy z trafnego wyboru,że gotów zjeżć mnie z całą tą bielizną ;D

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Znam Donnę-w Krakowie jest wiele sklepów Donna więc zdarzyło mi się z nią zetknąć! Bielizna jakoż do mnie nie przemawia-wzory są raczej ubogie,jakież takie zwyczajne,niczym się nie wyróżniające i nie zachęcające do zakupu-a cen najniższych nie mają! Napewno bielizny z Dobby nie nazwałabym exkluzywną…
    Natomiast często kupuję tam pończochy i rajstopy! I zeszłego lata miei bardzo ciekawą kolekcje strojów kąpielowych,podobaja mi isę też okroponie koszulki nocne (bardzo sexy) oraz cieplutkie a także satynowe sexy szlafroczki!

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    a jakaż inna, sprawdzona firma?

    hauabaua
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Najlepsza sprawdzona firma, to własne ręce i druty 😆
    a tak na poważnie to najlepsza, moim skromnym zdaniem
    jest bielizna z Triumph’a. Co do Donny, podobnie jak poprzedniczka nie jestem zachwycona, ale… kupiłam w prezencie na noc pożlubną szwagierce
    i była zadowolona, jej mąż pewnie też. Ale podwiązka była okropna, jednak o ile mi wiadomo, nie popsuło im to zabawy hihi…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    przy moim rozmiarze na triumpha nie mam co liczyc. firmy donna nie znam.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    moje Drogie, jak coż fajnego zakładacie i potem nosicie, to poinstruujcie Waszych facetów, bo my nic nie rozumiemy z tej Waszej szczebioczącej gadaniny – jak mamy Was potem zrozumieć – i mieć o czym pogadać?

    w każdym razie ta Wasza bielizna ujdzie w tłoku 😆
    moje Szaleństwo obiecało mi mówić co nieco o zakamarkach pożcieli 😉

    perelka.dizzy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    ja z moim rozmiarem to tylko w sklepie dziecięcym…no i wychodzi na to że koronki są , ale różowe… 😆

    kitka112
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    wiadomo nie każda bielizna pasuje dla każdej kobiety, każda z nas jest inna i każda z nas ma inna figurę i wymagania. Firma Donna co prawda ma mały wybór w rozmiarach, ale jeżli ma nasz rozmiar to chyba ta bielizna jest warta ceny i zakupu, bardzo ładna, przynajmniej jak dla mnie 🙂
    Pozdrawiam

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Co Ty masz z tą jakąż obsesją spamowania?! Spamują ciągle,we wszystkich działch i na każdy możliwy temat a Ty się czepiłaż tego i kwestii rozmiarówki-każdy niech szka tam gdzie znajdzie coż odpowiedniego dla siebie i tyle-skoro znajdę coż dla siebie w sklepie ze zwykłymi rozmiarówkami to po co mam szukać tam gdzie mają tysiąc-pięćset rozmiarów?!

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Spamerów jest wszędzie pełno-zwracam uwagę,informuję nawet adminów przy okazjii-był jakiż palant,pan do towarzystwa-męska dziwka poprostu do wynajęcia,który założył temat w każdym dziale oferując swoje usługi-w działach opalanie,rodzina,nastolatki,kobieta i zdrowie-no wszędzie! szlag mnie trafiał i czekałam tylko aż pousuwają palanta!
    Tak samo ciągle reklamuja różne strony internetowe,sklepy internetowe-no wszystko! Darmowa reklama 🙁

    A co do mojej zabawy w strongwoman to fajna sprawa-kobietka się czuje silniejsza i fizycznie i psychicznie a to pomaga w życiu! Codzienna wizyta na siłowni to już mój rytuał,żwiety obrządek… Życzę powodzenia Twojej zabawie w strong woman-za mało jest takich silnych kobiet! Oby było nas więcej:)

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem każda kobieta powinna mieć w swojej kolekcji jeden czy dwa komplety takiej ekskluzywnej bielizny. Nie dożć,że będziemy czuc się atrakcyjnie,to w dodatku jest ona przeciez również bardzo wygodna.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Pewnie że każdej kobiecie się należy odrobina luksusu:) ja jak na razie rozglądam się tylko nad stanikami do karmienia 🙂 wygoda i komfort przede wszystkim:)

    EwkaEwka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Każda kobieta powinna mieć jakąż „wypasioną” bieliznę. Na całe szczężcie, mamy w czym teraz wybierać:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasza bielizna:)"

Przewiń na górę