• Autor
    Odp.
  • kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    A czy ktoż z Was moze zna restauracje Czyli Chilli?
    Podobno to tam podaja jeden z najlepszych bulionów rybnych z owocami morza na ostro…
    Za tydzien wybramy się tam na wieczorek panieński 😉

    kamilka85
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    I powiem wam, że ostatnio coraz czężciej zaglądam do Dominium, bo bardzo smakują mi ich sałatki, ale też nie muszę wrzeszczeć, jak chcę porozmawiać.

    Ja znowu zwariowałam na punkcie kanapek z Dominium. Szczególnie leży mi kanapka szefa z pepperoni. Fajnie się komponuje smak ostrej kiełbasy i mozzarelli 😀

    Roza2012
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    W Warszawie mogę polecić Inabę – restauracje sushi, przy placu Zawiszy, niemalże w centrum 😀

    kamilka85
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja jestem wielką fanką wszelkiego typu orientalnych smaków. Zwłaszcza tego typu kuchni w wydaniu indyjskim, bo wszechobecne „chińczyki” już mi ostatnio trochę zbrzydły;) Kuchnia indyjska co prawda nie jest jeszcze w Polsce tak popularna, ale na szczężcie od kilku lat sytuacja zaczyna się poprawiać:) Jeżli chodzi o tą kuchnię to najbardziej lubię restauracje Ganesh. Cały czas otwierają nowe lokale w różnych miastach (najnowsze w Krakowie i Gdańsku), także dla mnie ekstra;)

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Moje ulubione restauracje i knajpki na śląsku: Dobra Karma, Hipnoza, Złoty Osioł, Stonehage, Len Arte, Sycylia. Ostatnio dołączyła do nich restauracja meksykańska: El Mexicano. Nie mogę przeboleć zamknięcie Siesty:/ Wie ktoż może dlaczego ją zamknęli?

    marcccelina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    jesli o mnie chodzi to bardzo lubie chodzic do Orient Corner (warszawskie Bemowo), co prawda ostatno czesciej cos stamtad zamawiam, ale jest to spowodowane brakiem czasu;p

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Ja niedawno będąc na zakupach w blue city trafiłam na pyszne jedzenie do Tacamole 🙂 jeszcze nigdy tam nie jadłam bo to chyba nowa knajpka w bc. Bardzo mi smakowało, poza tym cała strefa restauracyjna jest nowa i bardzo miło jest tam posiedzieć 🙂 jak będziecie to zajrzyjcie bo warto 🙂

    Anadiya
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja niedawno będąc na zakupach w blue city trafiłam na pyszne jedzenie do Tacamole 🙂 jeszcze nigdy tam nie jadłam bo to chyba nowa knajpka w bc. Bardzo mi smakowało, poza tym cała strefa restauracyjna jest nowa i bardzo miło jest tam posiedzieć 🙂 jak będziecie to zajrzyjcie bo warto 🙂

    JA NIE LUBIE JESC W TAKICH MIEJSACH blah zazwyczaj wybieram jakies restauracje „wolnostojące” XD

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    We Wrocku to samos, na al. pracy
    pizzeria pod strusiem 2 koło rynku
    No i meksykańska na sarzyńskiego

    w szklarskiej porębie oczywiżcie „niebo w gębie”

    Natkama
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    to bardziej fast foody niż prawdziwe restauracje. Ja we Wrocławiu z całego serca mogę polecić bistro Od Koochni i ich genialne policzki wołowe<3

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Może i fast food, ale dobry i sprawdzony 😉
    Ostatnio jeszcze byliżmy w Przystani i też mogę żmiało polecić jak ktoż szuka dobrej włoskiej restauracji

    Anadiya
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    blah, z fast foodów zrezygnowałam, jak juz to staram sie wybierac jakies inne opcje, jeżc zdrowo 🙂 a co do Wrocka – genialne rzeczy serwują w „pod papugami” (restauracja, nie mylić z fast foodami :D)

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Ja również jak organizuję imprezy to zamawiam catering. Jest to dla mnie znacznie wygodniejsze niż cały dzień spędzać w garach. Za to podziękujemy 😉
    Mam kilka swoich ulubionych miejsc w Warszawie ale najczężciej razem z meżem odwiedzamy restaurację japonską Besuto na Nowym świecie. Sushi bardzo smaczne, fajnie podane oraz żwieże. Na tygodniu również warto jest usiążć sobie przy barze. Nie dożć,ze można przyjrzeć się dokładniej pracy kucharzy to jeszcze ma się tam 10% zniżki.

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Mam dwie ulubione restauracje i obie są na śląsku: Manana oraz Staromiejska 13.

    miko37
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    dziewczyny, jeżeli któraż z was wybiera się do Wrocławia to gorąco polecam OK Wine Bar, cudowne miejsce zaraz nad Odrą i to z jakim widokiem, 😉 kolacja przy winie to obowiązkowy punkt wycieczki. Elegancki, gustowny lokal, obsługa na 5+, jestem pod wrażeniem, no i ten smak.. 😉 tym bardziej polecam, że bardziej kameralne miejsce niż zatłoczony rynek

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wasze ulubione restauracje"

Przewiń na górę