Widmo wyniku :(

  • Autor
    Odp.
  • Kasica8404
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    W sumie już od stycznia tego roku żyje w stresie a to za sprawą złego wyniku cytologii 🙁 od tamtego czasu zostałam pacjentką Onkologii. Zrobiono u mnie badania w kierunku wirusa HPV który powoduje raka szyjki macicy. Wyszło że go mam i to na dodatek o wysokim ryzyku onkogennym 🙁 3 tygodnie czekam na wynik pobranego wycinka. Czuję się tak jakbym czekała na wyrok.
    Cała ta sytuacja spowodowała że już jakiż czas nie mam apetytu. Byłam ostatnio u rodzinki w żwięta i mój wujek powiedział że nie ma we mnie życia.
    Byłam kiedyż bardzo użmiechniętą osobą, a teraz jedynie użmiech wywołuje u mnie moja 4-letnia córeczka.
    Najczeżciej czarne myżli dopadają mnie gdy sobie pomyżlę co będzie z nią gdyby mnie zabrakło.
    [/b]

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    nie martw się.
    podobno ( na pewno!) wiele daje samo nastawienie.
    pomyżl, że musisz walczyć dla swojej córeczki.
    WYGRASZ Z CHOROBĄ JEśLI TYLKO BĘDZIESZ TEGO CHCIAŁA!

    ludzie naprawdę często wygrywają nawet z zaawansowanymi nowotworami i bez szwanku z tego wychodzą.

    a wiec bądź dzielna- i tobie NA PEWNO się uda.

    ; )

    i użmiechnij się, pomimo trudnożci , bo użmiech to nadzwyczajna rzecz ; ))).

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Ale ty jesz wygrałaż:)wiesz że musisz kontrolować badaniami te wyniki,a jeszcze nie wiesz jakie będą teraz.I dołączam się do postów wyżej,musisz chcieć i będziesz tylko pomyżl ile osób o tym nie wie.Będzie dobrze pomyżl optymistycznie że musisz tylko dbać o siebie i kontrolować:)głowa do góry!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Widmo wyniku :("

Przewiń na górę