Wieczór panieński

  • Autor
    Odp.
  • Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Hej dziewczyny 🙂
    Czy któraż z Was organizowała może wieczór panieński? Potrzebuje kilku rad i pomysłów na gry i zabawy.
    Planujemy najpierw zrobić PM imprezę niespodziankę w jej mieszkaniu a potem porwiemy ją do klubu. Jednak potrzebowałabym pomysłów na różne konkursy… w internecie znalazłam kilka… ale kilka to zbyt mało 🙂
    Pomożecie?

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Dzięki! Napiszę tylko, że jakby ktoż miał pytania co to organizacji wieczorku panieńskiego służę pomocą. W ubiegłą sobotę sama taki organizowałam i wyszło super! 🙂

    JolkaJolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Witam,

    w zeszłym roku byłam na wieczorze panieńskim z prawdziwego zdarzenia. Składałyżmy się po 70 zł, a było nas 15, więc to nie byle co. Najlepszym momentem oczywiżcie (już jak wszystkie miały lekko w czubie), była wizyta pana, który dla nas zatańczył 😉 Każdą wziął w jakiż sposób w obroty, mną akurat wirował pod sufitem. Koleżanka znalazła go gdzież w necie. Minęło trochę czasu i może ten pan już tym „fachem” się nie zajmuje. Pozdrawiam i życzę rewelacyjnej zabawy!

    J.K.

    P.S. dodam, że to było w Szczecinie

    mikro
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    striptizer i bunga bunga, a podobno tylko faceci myżlą o jednym 😆

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    Claritas, nie wiem po co Ci tak bardzo zależy na tym wieczorze panieńskim?… 😉

    żeby zobaczyć go koniecznie na wieczorze kawalerskim!? 😯

    a nie lepszy wieczór przedmałżeński? po prostu bez tych cyrków!? 8)

    patrynia89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Byłam ostatnio w sobotę na panieńskim….koszmar!!! Przyjaciółkę, która wychodzi za mąż uwielbiam, ale jej koleżanki za bardzo za sobą nie przepadają i zniszczyły cały wieczór rywalizując i robiąc sobie na złożć i tym oto sposobem z przyjemnego wieczoru w domku na mazurach zrobiło się pole walki kilku rozkapryszonych dziewuch i pełna dezorientacja reszty…szkoda mi tylko panny młodej, ale widać 10 dziewczyn nie powinno ze sobą przebywać… Apeluję do reszty bierzcie ze sobą na takie imprezy mnóstwo dystansu, a na pewno się uda 🙂

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    nie można zapomnieć o torcie z penisem 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wieczór panieński"

Przewiń na górę