• Autor
    Odp.
  • Emilaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Mam takie pytanko 😀 czy zna ktoż może jakiż patent na elektryzujące się włosy??

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Przykro mi, ale praw fizyki nawet ja nie złamię 😀

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    mi sie wlosy elektryzuja trasznie dlatego jak sie czesze to mocze szczotke w zimenj wodzie:P i pomaga

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    może uzywacie złych szamponów

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    a uzywasz plynu do zmiekczania tkanin?
    moze nakladasz bluzke, czy golf i to juz jest powodem elektryzowania.
    mnie jesli sie zdarza to na suche wlosy nakladam troszke pianki lub przejade po wlosach wilgotna dlonia

    CZKAWKA
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mam takie pytanko 😀 czy zna ktoż może jakiż patent na elektryzujące się włosy??

    Crem gel nivea pomaga w takich przypadkach jest przydatny przy układaniu i włosy po nim się nie elektryzują 🙂

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Mnie się tez elektryzują nawet juz o tym pisałam ,używam dożć dobrych kosmetyków do włosów(odżywki,maski,lioton),codziennie prostuje je prostownicą i sie elektryzują nawet po tym jak nakładam jedwab…Wydaje mi się ze to przez grzebień musze sobie kupić szczotke z naturalnego włosia.

    Asiak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Mnie się tez elektryzują nawet juz o tym pisałam ,używam dożć dobrych kosmetyków do włosów(odżywki,maski,lioton),codziennie prostuje je prostownicą i sie elektryzują nawet po tym jak nakładam jedwab…Wydaje mi się ze to przez grzebień musze sobie kupić szczotke z naturalnego włosia.

    Nie tylko przez grzebień, ale raczej głównie przez prostownice, tylko te bardzo dobre nie elektryzują włosów, no i konieczny jest kosmetyk.

    Moje patenty na elektryzujące się włosy to:
    – wilgotne dłonie, jednak to pomaga na chwilę
    – jedwab Biosilk Farouka (małą buteleczkę noszę zawsze w torebce)
    – gdy używam prostownicy to stosuje kosmetyku do prostowania (Silk Strate)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Włosy"

Przewiń na górę