Włosy- farba, czy natura?

  • Autor
    Odp.
  • Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Farbujecie włosy/jeżli tak,to na jaki kolor/, czy może stawiacie na naturalnożć?

    Ja farbuję już ponad 4 lata. Teraz mam intensywnie rubinową czerwien 😀 Ajjj, sliczny kolor

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    no wlasnie – te pieronskie odrosty.

    ja nigdy z wlosami nie robilam nic. ale rok temu tatus dal mi na imieniny kase na frtyzjera. poszlam i strzelilam sobie balejaz o jakim zawsze marzylam. 3 odcienie blondy i jasny kasztan podklad. super efekt. po pol roku mialam juz wielkie odrosty i poprosilam meza o kaske (100zl u mnie taka przyjemnosc) teraz znow wypadaloby zrobic ale jestesmy do tylu z kasa wiec musze wygladac jak wygladam 🙁

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja tam nigdy nie farbowałam i jakos nie zamierezam nielubie odrostów jakos one mnie odpychaja ai ze się niszczą wlosy to tez

    podoba mi sie mój naturalny kolor 🙂

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    ja tem zostaje przy swoim naturalnym kolorze, czyli czarnym. Jakoż mnie nie ciągnie do eksperymentowania 😉

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ja pozostałam przy swoim cudownym ciemnym blondzie :). Raz mi się tylko zmywalnym szamponem zdarzyło podkolorować na niebiesko końcówki, ale to było we wakacje.

    Aga213
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    a zaczęłam farbować włosy w wieku 15 lat i bardzo tego żałuje. Teraz mam 21 i nie mam połowy włosów. pewnie dlatego że malowalam dużo na blond. dziewczyny nie malujcie sie na blond wypadna wam włosy tak jak mi. teraz mam ciemny braz. mam wielki kłopot z uczesaniem włosów, widać przeżwity do skóry, nie chcą sie tapirować. Tragedia 🙁

    Aga213
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    a co powiecie o solarium? ja np.: byłam ponad 150 minut na solarce a potem zrobiłam sobie przerwę 2 miesiące i prawie wszystko mi zeszło jestem blada jak byłam mam poczucie ze zmarnowałam pieniądze. skóra mi się wysuszyła i tyle przyjemnożci z tego mam

    Demdi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Raz zrobiłam pasemka czerwone, potem chciałam je zakryć i zafarbowałam na granatową czerń – wygladalam okropnie! Mylam i plukalam – zafarbowałam na czern. Potem troche sie splukalo i teraz mi moje czarne wlosy odrastaja. Ymmm juz nigdy nie bede farbowac! FUUUJ!!

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Ja jestem blondynką ale zawsze mam pasemka jeszcze jażniejsze 😉
    raz koleżanka mi zrobiła czerwone pasemka… wole nie wspominać tych czasów.. farba sie rozlała i wyglądałam przekomicznie.. 🙂 myłam głowę kilka razy dziennie 😛 od tamtej pory tylko fryzjer i tylko blond pasemka 😛

    Tweety
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    no cóż, już zapomniałam jak wyglądają moje naturalne kłaczki, he he. Od ponad 10 lat farbuję, przeszłam przez wszystkie kolory (chyba). Teraz mam blond, bo tak się podoba mojemu mężczyźnie 😉 😆 .

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja miałam już wiele kolorów na głowie: orzechowy blond,jasne brąz,żredni brąz,kasztan,naturalny blond,pasemka jasniutkie miałam… 🙂 teraz raczej cięzko okreżlić mój kolor włosów 😆 w każdym razie najbliższy memu naturalnemu kolorkowi 🙂 Lubię coż w sobie zmieniać,dlatego często farbuje włosy,chociaż mam w planach juz tego nie robić… ale z drugiej strony naturalny kolor włosów jest nudny 😀

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja farbowałam włosy jak narazie tylko dwa razy i głównie po to, aby wyrównać odcień naturalny(jasny brąz), bo od słońca robią mi się „żółte” i bardzo mi sie to nie podoba 😕

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Włażnie się zastanawiam nad farbowaniem, zmieniłam ostanio fryzurke ale do pełni szczężcia potrzebuje pięknego baljażu, tylko że zawsze co sobie kasy uskładam to mi jakiż ciuch wpadnie w oko i się kasa traci, włażciwie to boję sie tych odrostów, co będzie jak juz się pojawią a ja będe bez kasy, troche tak głupio chodzić no i dalej nie wiem, farba byłaby tańsza alezaden kolor mi nie leży

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Włosy- farba, czy natura?"

Przewiń na górę