Wolne działanie komputera

  • Autor
    Odp.
  • Sarenka1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    Ostatnio mój komputer chodzi niezwykle wolno. Nie mam pojęcia jaka jest tego przyczyna. Mój antywirus wskazuje, że nie mam żadnych zagrożeń. Nie mam też komputerek pokazać tego sprzętu, bo nie znam żadnego informatyka. Jakież sugestie?

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    sprobuj sciagnac program CC cleaner (jakos tak sie nazywa) i wyczyscic rejestry, mojego laptopowi pomoglo. Jesli masz duzo filmow lub muzyki na dysku twardym, to zgraj je na plyte albo pendrive’a i usun z dysku. Wtedy komuterowi moze „ulzyc”. Spowalniac moga tez programy, ktore automatycznie sie uruchamiaja po wlaczenieu kompa – typu GG, skype itp (jesli jest ich duzo na raz). Wiec mozesz zaznaczyc opcje, zeby sie same nie uruchomialy. A ile lat ma ten komputer?

    Sarenka1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    Dziękuję za pomoc. Posiliłam się interwencją pana z Pc Doc. Cała naprawa przebiegłą bardzo szybko- widać miał duże dożwiadczenie w tego typu sytuacjach. Kilka minut i po sprawie, w dodatku taniocha. Bardzo Ci dziękuję Bruxy za informację i pomoc.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    aha, to jakas reklama byla:)sorry, nie zauwazylam:)

    Sarenka1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    julia2007: Paranoja Cię ogarnia czy co? przecież napisałam tego posta, żeby mi coż polecił. CCleanera próbowałam, ale nic nie pomogło, antywirus też nic mi nie wykrywał. Nie wiem więc za bardzo o co Ci chodzi.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    oo, jaka gwaltowna reakcja – spokojnie, nie ma sie o co klocic. nie, nie ogarnia mnie paranoja, wszystko ze mna dobrze, ale dziekuje za troske!

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Najczężciej powodem wolnego działania jest jakiż virus okrutnik 🙂 Także może żciągnij jakiegoż antywirusa 🙂

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Najczęstszą przyczyną wolno działającego systemu jest – użytkownik 😉 … niestety taka prawda.

    Sami „zażmiecamy” kompa. Wystarczy przeczyżcić rejestry, defragmentować dysk, pamięć, no i przede wszystkim nie instalować tego co popadnie 😉

    Skoro „fachowcowi” zajęło to kilka minut – drobnostka, także w tym przypadku problemem był niestety – użytkownik 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Wystarczy raz na 2 miesiące pożwięcić godzinkę na czyszczenie systemu i wszystko będzie żmigać bez problemu. A w sieci jest wszystko opisane

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wolne działanie komputera"

Przewiń na górę