• Autor
    Odp.
  • TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Girls,
    Zasadniczy pisze o problemie samotnożci, a Wy piszecie o problemie rozstania. Są to dwie moim zdaniem różne sprawy. 🙂

    Mnie wczoraj poprawiła humor nowa gra na konsole i 2 x Desperados. 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Wiesz HardDick, często te dwa problemy wiążą się ze sobą, a ja też piszę ogólnie o problemu jesiennej deprechy, więc dla niejednej osoby pewnie się tu miejsce znajdzie 😉

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    a ja napisałam bardziej ogólnie… w jaki sposób wyjżć z dołka czy to po rozstaniu czy to z powodów innych. przede wszystkim nie siedzieć samemu w domu:)

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowy okres, bo ostatnio nic już mnie nie cieszy, kobiety nawet nie chce mi się szukać i chyba zaczynam żyć fantazjami i marzeniami 🙄

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Rozstanie i samotnożć są to bardzo pokrewne kwestie tak wogóle… 😉

    Zasadniczy, fantazja jest od tego,żeby bawić się na całego! 😀
    Najważniejsze to mieć towarzystwo-w grupie zawsze raźniej,no i nie mysli się tak o problemach…

    A ja idę sobie frytki usmażyć-nic tak nie poprawia humoru jak frytki hyhy… 😆

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Smacznego 🙂 Gorzej, że ja chyba nie wyobrażam sobie aktualnie związku z dziewczyną i wolę mieć fantazje seksualne z zajętymi koleżankami w roli głównej 🙄

    Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Kto co lubi 🙂
    Rozstanie i samotnożć są ze sobą związane, choć nie zawsze. Z resztą oba te stany nie muszą być w cale negatywne. Człowiek żyje dalej, stara się być lepszym.

    Samotnożć bywa bardzo motywacyjna dla własnego samorozwoju.
    Ps. no i uważajcie na swoich znajomych.

    Istnieje że ryzyko, że dotknie cię samotnożć jeżeli posiadasz przyjaciela, który tak włażnie się czuje i wynosi to około 52%, jeżeli samotny jest przyjaciel przyjaciela to istnieje około 25% szans, że ty również odczujesz skutki samotnożci. W przypadku, kiedy samotny jest znajomy przyjaciela znajomego to ryzyko wynosi około 16%.

    To z badania przeprowadzonego przez naukowców z University of Chicago.

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    zasadniczy, wiosna za pasem, a Ty dalej pieprzysz to samo?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wpadłem w jesienną depresję z powodu samotnożci"

Przewiń na górę