Wpływ nabiału na mase ciałą.

  • Autor
    Odp.
  • waniliowysen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Witam.
    Pijam praktycznie codziennie jogurty, maslanki i takie tam inne..
    Mam pryzrost miesni na ramionach.. rękach..
    oprocz tego jem tez chleby z ziarnami i pijam blonnik.

    Nie moge schudnac…

    Ciagle waga pokazuje tyle samo.. nie obzeram sie po 19…
    i jam malo slodyczy..
    Czy jogurty maja wplyw na przyrost moich miesni na ramonach ?

    dodam,ze waze 57 kg i mam 159 cm

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    A ruszasz się cokolwiek czy tylko tyle co od domu do parkingu?
    żeby uzyskać dobre efekty w kształtowaniu swojej sylwetki trzeba połączyć dwie rzeczy : rozsądną dietę + ruch. Moja koleżanka w ten sposób schudła ponad 10 kg więc wierzę że można.

    A co do Twojego pytania – wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji. Chyba najlepiej zapytać dietetyka.

    waniliowysen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    ruszam sie , biegam co drugi dzien czasem robie brzuchy

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    stwierdzenie jadam to lub tamto nic kinomu nie mowi ważniejsza jest ilosc

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Jeżeli biegasz, to wbrew pozorom nie rozrastają się tylko dolne partie miężni, ale też miężnie klatki piersiowej od wzmożonego oddychania. Co do ramion, to może akurat tak masz, są osoby barczyste i te mniej.. 🙂

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    Raczej jogurty nie mają na to wpływu.Tak już został Ci taki wygląd pisany i już 🙂

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    …z reguły przy odtłuszczaniu rezygnuje się z nabiału, może on mieć włażciwożci wzdymające, czężć osoób nawet nie wie, że jego układ nie trawi dobrze nabiału, objawia się to: gazami, wzdęciami, uczuciem napełniena… 😥
    Można wejżć na jakąż stronke i wybrać jakąż dobrą dietkę bez nabiału i przetestować na sobie 😉 , np. polecam schudnijmy.pl ja tam biorę udział w akcji Postanawiam w Nowm Roku… i wiele ich diet już przeszłam 😆

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    A co to za akcja Postanawiam w Nowym Roku, podejrzewam że coż związane z odchudzaniem, a mogłabyż dokładniej napisać o co chodzi?!

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A nabiale jest białko,które zwiększa regenerację potreningową i przyspiesza przysrost miężni-ale w nabiale jest najgorszez,najtrudnuej przyswajalne białko… Trzeba ogranivzyć nabiał do koniecznego minimum,poza tym cukier mleczny-laktoza najciekawszegio wpływu na organizm nie ma-polecam poczytać o prawidłowej dietetyce a nie gazecianych dietach cud!!

    Brzuszki nie spalają tłuszczu tyljko rzeźbią brzuch-jak chcesz się pozbyć tłuszczu to więcej aerobów (więcej biegaj) a jak zrzucisz tyle tkanki tłuszczowej ile potrzebujez to wtedy rzeźb brzuch-zresztą brzuszki to stare,najpopularniejsze i beznadziejne ćwiczenie! Poczytaj w temacie o rzeźbieniu brzucha co trzeba robić aby móc pochwalić się sexownym brzuchem!

    A poza tym tłuszcz szybciej spala się z górnych partii ciała a z brzucha i z nóg już on wiele gorzej!

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    [usunięto_link]żka26 wrote:

    A co to za akcja Postanawiam w Nowym Roku, podejrzewam że coż związane z odchudzaniem, a mogłabyż dokładniej napisać o co chodzi?!

    główny cel akcji to dotrzymać sobie danego słowa i wygrać dzięki temu nagrody, wystarczy, że zaprosisz 5 koleżanek żeby Cię wspierały i osiągniesz cel, zresztą zerknij na schudnijmy.pl

    Lady-Kala niestety zgadzam się, że najszybciej spalamy tkankę tłuszczową z góry, moje c**….będą jak ziarnka grochu, hihi! 😆

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    No włażnie musze tak zrobić bo taki Konkurs to fajna sprawa nie dożć żę możesz się odchudzać wspólnie z innymi to na dodatek możesz cos wygrać, muszę to przejrzeć!

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Koniecznie Miska przejrzyj, a i zacznij pisac bloga na tej stronce, chetnie Cie poczytam! 😆
    Dzisiaj byłam na ćwiczeniach wzmacniających, ćwiczyliżmy z gumą, hm nawet ciekawie było, ćwiczył tak ktoż z Was? ❓ Jestem ciekawa Waszych odczuć…

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Ćwiczenia z gumka tylko wyglądają dożć niepozornie ale tak naprawdę trzeba się przy nich sporo napocić, to nie jest taka prosta sprawa, a w akcji Postanawiam w Nowym Roku juz się zarejestrowałam i postanowienie wymyżliłam , ciekawe czy w nim dotrwam do wakacji bo często gubie gdzies swoja motywacje, mam nadzieję że tak bo mam sporo do zrobienia!

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    no,no,no tylko się nie łam! 😳 Ledwo zaczęłaż, a już się boisz, że nie podołasz, nic błędniejszego! Co zaczęłaż musisz skończyć, trzeba być konsekwentnym! 😉 😆

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    W końcu dałam publiczne postanowienie więc słowa dotrzymam, a efekty mam nadzieję szybko przyjdą!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wpływ nabiału na mase ciałą."

Przewiń na górę