Wrastające paznokcie

  • Autor
    Odp.
  • Niebieskookaa
    Participant
    • Tematów: 34
    • Odp.: 21
    • Stały bywalec

    Hej mam problem z wrastającymi paznokciami u stóp. Próbowałam już wszystkiego jednak ciągle ten problem powraca. Co myślicie? Koleżanka proponuje mi instytut podologiczny w Rzeszowie.

    princesskaroline
    Participant
    • Tematów: 38
    • Odp.: 18
    • Stały bywalec

    Byłam tam kiedyś  i uważam, że jest to miejsce. Mnie też polecił ten instytut t jakiś znajomy właśnie z  Rzeszowa.  Zrekonstruowali paznokieć, o którym myślałam, że już nic nie da się się z nim zrobić. Bardzo polecam to miejsce

    Madejra54
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja zakupiłam dobre obcinaczki do paznokci i pilniki różnego rodzaju i utemperpwałam swoje pazy ale pilnuję się faktycznie z obcinaniem.

    matrona12
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja sprawiłam sobie mega dobre cążki do obcinania i też pilnuję zwłaszcza jeden paznokieć, który ma tendencję do wrastania by za bardzo nie uciskał mnie bo ból jest niesamowity,

    Valkiria55
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Zastanawiam czy nie sprawić sobie naprawdę dobrych nożyczek do skórek i paznokci. Znalazłam na notino takie fajne tylko że kosztują powyżej 100 i czy oby nie jest to przesadzona cena.

    Maja88
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Mam dość walki z wrastającymi paznokciami
    na dwóch dużych palcach usunąłem już paznokieć za pomocą operacji (
    jak temu zapobiec?

    Maja88
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Od ponad 2 lat cierpię na wrastające paznokcie, rozwiązałam ten problem w klinice doctorpro. świetni specjaliści, ceny są w miarę przystępne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wrastające paznokcie"

Przewiń na górę