wymioty a antykoncepcja

  • Autor
    Odp.
  • kassiulaa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    witam. wczoraj wieczorem (22-22) wystąpiły u mnie wymioty. zwykle tabletke
    anty przyjmuje o godzinie 19 wiec przypuszam, ze wczoraj nie wchłonela sie
    ona do konca. naczytałam sie ulotek, byłam na forach i… tak mi sie to
    wszystko pomieszało, ze zamast postąpić jak przy opuszczeniu tabletki (czyli
    mineło juz 12 godzin od przyjecia ostatniej) to postąpiłam tak jakby nie
    mineło 12 godzin czyli wziełam nastepna tabletke z opakowania a nastepna z
    juz nowego opakowania planuje wziac o stalej porze czyli 19. sa duze szanse
    na zajscie w ciaze?? czy nie mam sie czym tak strasznie stresowac? pomozcie :
    ( juz jutro rano jade na wakacje i che zyc bezstresowo i nie uzywac
    dodatkowych mechanicznych zabezpieczen.

    Czerwony Kapturek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    hi! ja mam podobny problem. Biore tabletki Harmonet, w ulotce pisze, ze jezeli wymioty nastapily w ciagu trzech godzin, to trzeba wziac kolejna tabletke z zapasowego opakowania. Ja jednak tego nie zrobilam, a ulotke przeczytalam wieczorem na drugi dzien, w momencie kiedy byl czas na kolejna…:/ No i nie wiem, co w takiej sytuacji mam zrobic, czy to moze jest tak, jakbym opuscila jeden dzien?? Narazie nie ide do ginekologa, wiec nie mam kogo sie poradzic:/ A jesli chodzi o Twoj problem, to moze tylko jest troche zwiekszone ryzyko. Pozdrawiam!

    Czerwony Kapturek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    hi! ja mam podobny problem. Biore tabletki Harmonet, w ulotce pisze, ze jezeli wymioty nastapily w ciagu trzech godzin, to trzeba wziac kolejna tabletke z zapasowego opakowania. Ja jednak tego nie zrobilam, a ulotke przeczytalam wieczorem na drugi dzien, w momencie kiedy byl czas na kolejna…:/ No i nie wiem, co w takiej sytuacji mam zrobic, czy to moze jest tak, jakbym opuscila jeden dzien?? Narazie nie ide do ginekologa, wiec nie mam kogo sie poradzic:/ A jesli chodzi o Twoj problem, to moze tylko jest troche zwiekszone ryzyko. Pozdrawiam!

    Czerwony Kapturek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    hi! ja mam podobny problem. Biore tabletki Harmonet, w ulotce pisze, ze jezeli wymioty nastapily w ciagu trzech godzin, to trzeba wziac kolejna tabletke z zapasowego opakowania. Ja jednak tego nie zrobilam, a ulotke przeczytalam wieczorem na drugi dzien, w momencie kiedy byl czas na kolejna…:/ No i nie wiem, co w takiej sytuacji mam zrobic, czy to moze jest tak, jakbym opuscila jeden dzien?? Narazie nie ide do ginekologa, wiec nie mam kogo sie poradzic:/ A jesli chodzi o Twoj problem, to moze tylko jest troche zwiekszone ryzyko. Pozdrawiam!

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    W ulotce tez jest napisane, ze kiedy jest taka sytuacja kiedy opuszczasz tabetke przez tydzien ochrona jest miejsza i nalezy stosowac doadtkowe metody.. chyba ze wczoraj kochalas sie ze swoim artnerem to moze istniec ryzyko…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wymioty a antykoncepcja"

Przewiń na górę