• Autor
    Odp.
  • minia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    no wiec mam taki maly”problem” 😕 strasznie zaczely mi wlosy wypadac jak myje wlosy to wypadaj czecze to jakbym sobie wyrywala tak ich duzo na szczotce ,biore je w reke i przeciagam i znow garsc wlosow 🙁 bu.. w sumie teraz to jestem caly czas zestresowana i wkurzona to pewnie przez to 😕 (ach ta szkola 👿 😈 )mialyscie moze kiedys tez cos takiego?co z tym mozna zrobic?moze jakies witaminki??zebym kurde nie wylysiala 😉 😕 🙂 pozdrawiam:)

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    [usunięto_link]
    POLECAM

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Mi tez niedawno bardzo wypadały włosy i miałam okropnie zniszczone koncówki, więc je troche skróciłam i zaczęłam łykać wyciąg ze skrzypu polnego i teraz gdzies po miesiacu mam znowu lsniace i niewypadajace włosy.

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja mam tak na każdą sesje na studiach 😕 do tego mi się paznokcie wtedy rozdwajają…polecam tabletki ze skrzypem…mi pomagają zawsze 😀

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    dokładnie bierz tabletki ze skrzypu albo silice w aptece mozna kupic bardzo dobra , rób tez sobie maseczki z żóltka jajek olej rycynowy i troszke cytrynki i np drozdze i posiedz w tym 30 minut 🙂 potem umyj włosy

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Bez powodu te wlosy nie wypadaja, wiec trzeba go znalezc. Najpierw zrob badania krwi u swojego lekarza-koniecznie na hormony tarczycy. Lekarz i tak ci to sam zaproponuje. Jezeli wszystko bedzie w porzadku, to musisz isc do dermatologa, ktory zbada cebulki twoich wlosow. Tylko lekarz moze ci pomoc. Tez to mialam, ale nie czekalam na cud, tylko poszlam do lekarza.

    minia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    dzieki za odpowiedzi 🙂 najpierw kupie sobie ten skrzyp i zobaczymy jak u mnie dziala a jak niepomoze to przejde sie do lekarza 😕 pozdrawiam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wypadnie wlosow"

Przewiń na górę