wysypka po goleniu/ gladka skora!

  • Autor
    Odp.
  • Czerwony Kapturek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Witam,
    w tej chwili mam problem, poniewaz na nogach wystapila u mnie wysypka po goleniu i nie wiem jak sie jej pozbyc. Jest czerwona i swedzaca i wystepuje co jakis czas:/ Najgorzej jest pod kolanami, bo tam naprawde przeszkadza. zazwyczaj mija po dwoch dniach, ale jak jej zapobiec???

    I jeszcze jedno pytanie, bo nie widzialam takiego tematu na forum…
    Co robicie, zeby miec gladka skore na nogach i posladkach?
    Ja stosuje balsamy i olejki, peeling przynajmniej raz w tygodniu. Jednak nie daj eto takiego rezultatu jakbym chciala i moja skora wcale nie jest gladka, a krostek z posladkow sie nie moge pozbyc:/ To jest dosc krepujace, tym bardziej, ze moj chlopak uwielbia moj tyleczek 😥 😳 Nie wiem co robie zle… Moze przesadzam z kosmetykami?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    na nogach a czym sie golisz?

    jesli chodzi o pope moze marzniesz?

    Czerwony Kapturek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    No wiec, gole sie golarka, mam wymienne ostrza i tylko ja jej używam. A to uczulenie sie pojawia co jakis czas i najbardziej pod kolanami 😕

    Jesli chodzi o to czy nie marzne, to faktycznie nie nosze rajstop, bo nie lubie, tylko na okraglo dzinsy… nie wiedzialam, ze to moze miec wplyw. Teraz i tak sie robi cieplej, wiec moze przejdzie 😆

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Raz mi sie takie cos pojawilo pod pachami… poszlam z tym do lekarza, bo mi sie bardzo szybko rozprzestrzenialo.. doktorka powiedziala mi, ze widocznie golarka musiala byc brudna, czy cos… przepisala mi masc.. zeszlo mi po paru dniach, ale jest na recepte niestety.

    i zawsze mi sie pojawiaja takie krostki gdy proboje ogolic sobie okolice bikini 🙁 to dopiero masakra 🙁

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja na wszelkiego rodzaju wypryski i krostki używam SUDOKREM polecam. Wprawdzie to mażć na odleżyny ale też bardzo dobrze działa na zdrową skórę bo ją lepiej odzywia. Tylko nie pachnie za dobrze. Można ją kupić w aptece bez recepty.

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Może spróbuj depilować nogi nie maszynką tylko specjalnymi kremami do depilacji. Są o wiele bardziej delikatniejsze i nie podrażniają tak bardzo skóry. Możesz myć także nogi szorstką gąbką i zaraz po kąpieli nawilżaj balsamem do nóg. Są też w sklepach specjalne kremy zwalniające wzrost włosów po depilacji.

    Powodzenia 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wysypka po goleniu/ gladka skora!"

Przewiń na górę