• Autor
    Odp.
  • isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    a jaka to dieta?

    wera555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    też miałam ten problem i nie mogłam się pozbyć boczków, straciłam kilka kilo a cm dalej stały w miejscu, dopiero po zabiegu lipomax który miejscowo usuwa tłuszcz straciłam 5 cm w talii. Jestem naprawde pod wrażeniem. Możesz sobie poczytać na ten temat na tronie [usunięto_link] . pozdr.

    anetadd
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    talia, uda i biodra to miejsca z których najtrudniej zrzucić kilogramy i zmniejszyć obwód. Przede wszystkim ćwiczenia z naciskiem na talię, samą dietą niewiele zdziałasz

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Cwicz – ale n ie klasyczne brzuszki, które wyrabiaja miężnie lecz ćwiczenia aerobowe (ew. cardio) – damą dietą nie wysmuklisz talii, lecz jedynie pozbedziesz się nadmiaru kilogramów;) dzieki ćwiczeniom skóra nie będzie również obwisła;)

    panna migotka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja mam ten sam problem, bo dieta i spalacze działają, ale akurat na boczkach zawsze coż zostanie. Też stawiam na ćwiczenia. Od tygodnia ćwiczę codziennie aerobowy zestaw – szóstka jakiegoż Weidera chyba(nie mylić z lordem z Star Wars 😀 ) i powiem Ci, że jakaż ta talia chyba się trochę smuklejsza robi 😉

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja zgubiłam prawie 2 cm w tali w ciągu 14 dni- piłąm Actimincyl i kręciłąm się na twisterze;) A i do tego troszkę zdrowiej się odżywiałąm, tzn.więcej warzyw, owoców itd.

    OsobistyT
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Nie można wybrać sobie danej partii ciała do schudnięcia
    Należy wykonywać trening aerobowy czyli trening spalający tkankę tłuszczową oraz przestrzegać odpowiedniej diety a to z których partii ciała tkanka tłuszczowa będzie spadać najszybciej jest uwarunkowane genetycznie, kobiety najgorszy problem mają z pozbyciem się tkanki z okolicy ud i bioder natomiast najszybciej tkanka tłuszczowa spada z górnych partii, tułowia.
    Tak czy inaczej jaka partia ciała by to nie była czeka Cię dieta oraz trening spalający tkankę tłuszczową.
    Pozdrawiam
    Ewelina Jakubiak

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Zgadzam się:)

    Ale ja akurat niecieplię swojej talii i wszystkie moje dietowe ruch na niej się skupieją:) I priorytetem dla mnie jest włażnie wyszczuplenie tej czężci, dlatego się cieszę;)

    Teraz planuję zakupić jakiż suplement z L-karnityną do stosowania przed fitnessem:)

    Choko_Jazz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 95
    • Stały bywalec

    Sprobuj hula hop …
    Na poczatku jest ciezko, ale jak sie „rokrecisz”, i bedziesz systematycznie cwiczyc, to napewno zobaczysz efekty.
    Ja dodatkowo obwijam folia (taka przezroczyta) talie aby lepiej sie pocic – wiem, smieszne, ale powaznie to super sprawa!!! 😀
    Sprobowalam jakis rok temu i od tamtego czasu nie rozstaje sie z moim hula 8)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Nie można wybrać sobie danej partii ciała do schudnięcia
    Należy wykonywać trening aerobowy czyli trening spalający tkankę tłuszczową

    Nie do końca ,można czężciowo ukierunkować spalanie w danym miejscu przez odpowiednie ćwiczenia.Obojętnie czy będzie to trening aerobowy czy anaerobowy.

    Moonwalk
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Polecam zakupienie sobie zwykłego hula-hop i kręcić codziennie przez ok. 30 minut. Mnie pomogło.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " za dużo w tali…"

Przewiń na górę