• Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    😯 😯 Masakra!!Nie dosc,ze mam problemy z jelitami,zoladkiem to teraz wybijaja mi sie 2 zeby madrosci naraz!!! I na dole i na gorze(lewa strona!) 😯 😕 Bol niesamowity 🙁 Ehhhh Trzeba przezyc zabkowanie jakos heh :/

    majuska0
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Mi naraz wyrosly 4!!! Dentystka nie mogla uwierzyc, a ja… nie moglam z bolu. Rowniez nie nawidze dentystow, na mysl o nich robi mi sie slabo, ale niestety, niedlugo czeka mnie wizyta;/

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ja lubie nawet dentystę 🙂 i włażnie muszę się wybrac na wyrwanie drugiej ósemeczki 😀

    Victorias Secret
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja miałam 4 ząbki mądrożci… Jednego się już pozbylam… dostalam znieczulenie i nic a nic nie bolało… pewnie za jakiż czas będę musiała pozbyć się następnego… ale tym razem pójde już bez stresów bo ze znieczuleniem nic nie boli… :):):):)

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Ja nie mam ósemek. W dodatku mam jeszcze mlecznego zęba jednego. Drugi wypadł mi rok temu.

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    ja tez nie lubiłam mojej dentystki bo wizyta u niej zawsze kojarzyła mi sie z parogodzinnym czekaniem, ale pewnego pięknego razu nagła potrzeba kosmiczny ból zęba zmusiła mnie do wizyty u innego 🙂 no i jak go poznałam to mi 8 semke wyrwał 😛 bo ból był tym spowodowany 😛 pierwsze wrażenie genialne no i dentystka została zmieniona na dentyste 🙂 człowiek przeee superancki 🙂 wizyty na lajciku bezstresowo 😛 moje 8semki go chyba polubliły bo jak tą jedna wyrwał to kolejne zaczeły przeee szybko kiełkować 😛 i teraz też mnie czeka kolejne rwanko :PP ale sie nie boje bo jak trzeba to trzeba 😛

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    hm… ciekawe kiedy mnie ta ósemkowa mądrożć dopadnie… moja mama w moim wieku już miała cztery… a mi się nawet wyrzynać nie zaczęły… nic mnie nie boli… wszyscy znajomi już mają… przynajmniej po jednej… a ja nic… wie ktoż do kiedy może to człowieka dopażć? mogą w ogóle nie wyrosnąć?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ząb mądrożci :/"

Przewiń na górę