Zakupy przez internet – jedzenie

  • Autor
    Odp.
  • migdalowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Co myżlicie? Lepiej zamówić z takich typowo internetowych sklepów typu frisco czy sklepów,które tylko mają taką usługę typu tesco? Kupowaliżcie tak kiedyż? Proszę o wskazówki.

    shea123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja zamawiam regularnie ciężkie rzeczy typu mleko, woda, oliwa, warzywa z Almy. Dowóz za darmo a i na czwarte piętro mi wniosą 🙂 Polecam, jeszcze się nie zawiodłam.

    piksel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mysle ze to dobra opcja jak ktos naprawde nie ma czasu pojsc do sklepu. I ceny z tego co wiem lepsze.

    migdalowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Almę też lubię, ale już zamówiłam z frisco, bo mnie skusili, że powyżej 100 zł jak zamówię, to dostanę dostawę za darmo (za pierwszym razem;p)

    Lindana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Niby szybko i wygodnie,ale jestem tradycjonalistką i uwielbiam pokręcić się po sklepie,powybierać,powybrzydzać,podotykać 😀

    pastelova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Jeszcze nie próbowałam, ale przymierzam się 🙂 trochę boję się ryzykować z owocami czy mięsem, ale reszta czemu nie

    wafel9
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    W jakim mieżcie Auchan ma dowóz? Jeżli chodzi o warzywa, owoce czy mięso to jeszcze nie zdarzyło mi się żeby coż było nie tak.

    yellow
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jestem jednak zwolenniczką tradycyjnych zakupów. Lubie pochodzić i samej posprawdzać co tam ciekawego mają i np wybrać najżwieższe owoce i warzywa. Przez internet to nie wiadomo.

    Eroticgo_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Sprawdzanie i chodzenie samej po sklepach też ma swój urok i temu nie da się zaprzeczyć:) Ale mimo wszystko zakupy przez internet są wygodne,szybkie i tańsze wiec widzę same plusy takiego rozwiązania. To samo jeżeli chodzi o jedzenie,naprawde nie ma się czego obawiać.

    hipijo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja nie zamawiam, bo u nas Alma, albo Tesco nie obsługują dowozów. Ale zastanawiałam się nad zamawianiem czegoż ze sklepami ze zdrową żywnożcią, jakoż się skusić nie mogę.

    edith333
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Korzystałam z Tesco. Wszystko ok.

    lackyyy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nie korzystałam i nie zamierzam.

    bacha11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Akurat bym nie kupowała jedzenia przez internet/

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    A dlaczego nie? Moim zdaniem to takie same zakupy jak każde inne i nie ma się czego obawiać,kwestia tylko tego na jaki market się zdecydujesz,ale toe duże,sieciowe spożywcze,funkcjonują bardzo dobrze.

    Pawlik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    to fajne kupowanie przez internet bo nie musisz tracić czasu na chodzenie po sklepie, a zakupy masz przywiezione „pod nos” 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zakupy przez internet – jedzenie"

Przewiń na górę